Wpis z mikrobloga

  • 0
@piaskun87: Zszedłem w #!$%@?, ale chciałem szybki efekt a na zdrowie miałem #!$%@? teraz będę podnosił, badania robiłem sobie co miesiąc i nie było nic niepokojącego, a jak się słabiej czułem to po prostu więcej jadłem i potem znowu powrót. Nie jestem najlepszym przykładem żeby brać ze mnie przykład xd
  • Odpowiedz
- jedz częściej a mniej, polecam mały posiłek co dwie godziny, im bliżej wieczora tym więcej białka a mniej węgli


@BaKuMMz: no widzisz, a u mnie to był idealny sposób, ale na tycie. I do tego chodziłam głodna non stop. Nie ma idealnego podejścia dla wszytkich.

Jak ktoś mówi "jadłem mniej i biegałem" to albo dalej jadł za dużo albo wali w #!$%@?. Niemożliwe żeby przy ujemnym bilansie kalorii nie chudnąć. Fizycznie
  • Odpowiedz
@analogiczna: ach, rozmawiamy o zdrowej diecie. Przecież dostarczanie wszystkiego co potrzeba organizmowi to obowiązkowa część diety.

Oczywiście w kwestii żywienia nie jestem dietetykiem więc absolutnie nie będę upierał się przy tym że mam rację. Dlatego napisałem, że sam nie jestem najlepszym przykładem mimo że osiągam wymierne efekty.
  • Odpowiedz