Wpis z mikrobloga

@TyrionKanister: Proszę bardzo. Sam biłem się z myślami czy ich nie kupić na początku roku. Ostatecznie wziąłem Aomway Commander'y v2 pierwszej generacji (za 267$) i jestem zadowolony. To moje pierwsze gogle, nigdy nie miałem na oczach nic z większym FOV więc może dlatego są dla mnie wystarczające:)
@s3bape: To pierwszej generacji czy V2? :p Ja wlasnie myslalem o commander v1, wszystko przemawialo ku nim, ale ten 32deg FOV wiedzialem ze po jakims czasie uzytkowania do mnie wroci i bedzie mi wiercil dziure w czaszce, ze moglem wybrac lepiej.. No a tak jak wybralem fatsharki i mi sie nie spodobaja z jakiegos powodu to sprzedam z nawiazka w PL i kupie Aomwaye :p
@TyrionKanister: Hehe, no jest zamieszanie z tym V1 i V2 bo pierwsza generacja miała 2 rewizje. Pierwsze wersje wychodziły z anteną jak od ruoutera wifi i bez opisów przy przyciskach. Wersja "V2" miała już antenę koniczynkę i opisane przyciski i prawdopodobnie jakieś poprawki konstrukcyjne - tą właśnie kupiłem - zaraz potem wyszły prawilne V2 z dużym FOV. Z fatsharów będziesz na bank zadowolony. Produkt który zdominował rynek nie może być zły:)
@s3bape ach, więc o to chodziło :D filmik sprawdzę jutro, zaciekawiłeś mnie tym. A jeśli chodzi o vrx, to wybiorę raczej budżetowe rozwiązanie od realacc i zainstaluje Achillesa na nim. Trochę jestem już spłukany, a jeszcze wypadałoby kupić jakąś antenę kierunkowa, zestaw złączek, baterie..