Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem #xiaomi #mimix2 lub #mimix2s . Czy są tu jakieś osoby które kupiły ten telefon i są w stanie powiedzieć że są zadowolone, bądź nie z tego zakupu? Jak mniej więcej wygląda zużycie baterii przy niezbyt intensywnym użytkowaniu tego telefonu? Czy jeżeli ktoś miałby jeszcze raz okazję kupować nowy telefon to jednak zdecydował by się na coś innego np. pokroju #samsung albo #huawei?
  • 13
@KabelZNadcisnieniem: @RoundStic:

Mam telefon Xiaomi Mi Mix 2. Przesiadłem się z Xiaomi Redmi Note 2.

Jestem bardzo zadowolony z telefonu. Jakość wykonania jest świetna, LTE działa bez problemu, wydajność jest topowa.

Telefon kupiłem za 1400 zł z Allegro co jest strasznie niską za taką jakość wykonania oraz podzespoły. Konkurencja oparta na podobnych podzespołach / jakości życzy sobie co najmniej 2 razy tyle pieniędzy.

Bateria w porównaniu do Xiaomi Redmi Note
@KabelZNadcisnieniem: @RoundStic: ja kupiłem miesiąc temu mi mix 2, a miałem mi 5 wiec do niego się odoniosę z porównaniem.
Ogólnie zmiana dla mnie bardzo na plus, telefon wygląda bardzo elegancko a ekran zwraca uwagę. Lepiej wygląda niż te z notchem
-jest zauważalnie szybszy,
- wielkościowo praktycznie to samo, może grubszy o górną ramkę w mixie, ale ekran to 6 cali
- nie zauważyłem grzania, nawet podczas ładowania
-mam gesty
@RoundStic:

Ja mam uchwyt kupiony z tej aukcji. Szukałem jakiegoś dobrego i regulowanego. Nie chciałem kupować magnetycznego, bo musiałbym przykleić magnes do ceramicznych plecków telefonu, co znacznie by go oszpeciło.

Ten uchwyt jest bardzo dobry. Mocno się trzyma i można go dowolnie regulować.