Wpis z mikrobloga

  • 26
@ArRog a za nim Piszczek i Kuba, ktorzy tez sa bardzo atletyczni (szczegolnie Lukasz). Szanuje za takie podejscie do sportu i za profesjonalne przygotowanie.
  • Odpowiedz
@joolekk: noo też zauwazyłem, ze Bereś ma bardzo dobrą wydolność i po prostu dogina na calej szerokości, dobrze broni i nieźle atakuje, dla mnie lepszy pilkarz od niepewnego w obronie Rybusa. Liczę na transfer do jakiegoś Interu czy średniaka w Anglii po mundialu, bo wierze ze jest w stanie poradzić sobie w Anglii
  • Odpowiedz
@HBKwowo: a dokładnie tak samo jak Piszczek przeniesiony z ataku i skrzydła do tyłu. Nawet w podobnym wieku zaczął grać na prawej obronie. Inter jak najbardziej byłby zadowolony, tylko czy wyda dość dużo pieniędzy na niego?
  • Odpowiedz
@HBKwowo: Piszczek dla BVB ma takie znaczenie, jakie miał Lahm dla Bayernu. Nawet skala piłkarzy i klubów jest zachowana. Szkoda, że nie jest parę lat młodszy, bo aktualnie w kilku topowych klubach ktoś z jego umiejętnościami by się przydał.
  • Odpowiedz
Piszczek jest na tym samym poziomie co Lewandowski, patrząc na mięśnie


@joolekk: W jednym z wywiadów przyznał, że jak w Borusii zaczął pakować na siłowni, to doszedł do takiego poziomu, że potem musiał zrzucić trochę mięśni, bo ograniczały mu ruchy. (ʘʘ)

@joolekk: @broczapa: Piszczek zdaje się sam mówił, że chce zakończyć karierę w Dortmundzie. Więc pewnie zostanie, dopóki będą go chcieli.
  • Odpowiedz
@ThorinOakenshield: nie dziwię mu się, tam będzie legendą :) Bardziej chodziło mi o to, że aktualnie na prawej obronie nie gra tylu klasowych zawodników, co choćby parę lat temu, wskutek czego Piszczek wskoczył parę pozycji w górę w rankingu najlepszych prawych obrońców, mimo, że generalnie wielkiego progresu nie zanotował (raczej to inni się gorzej "zakonserwowali").
  • Odpowiedz
@broczapa: Piszczek kiedyś w PS mówił, że on woli zostać własnie w Dortmundzie, bo on ma tu życie poukładane, a za parę złotych nie ma co wywracać życia do góry nogami
  • Odpowiedz