Wpis z mikrobloga

@AliPaczka:
Ja mam inny temat. Otóż oczekuję na przesyłkę 460655560624 z SF Express. Wg informacji jakie znalazłam przesyłka 01.06.2018 r. została skierowana do kraju docelowego. Na alipaczka.pl od czasu do czasu pojawiała się informacja o nowym numerze przesyłki (polskim) w formacie 0055900xxxxxxx... Moje pytanie brzmi, bo wiem że ta przesyłkę obsługuje firma - spółka spod Warszawy (nazwy teraz nie pamiętam) - jak wyciągnąć online - od tej firmy bezpośrednio ten nowy numer, bo nadany został ponad tydzień temu i tyle, tracking poczty polskiej milczy i nic nie znajduje. O co w tym wszystkim chodzi ?
  • 15
  • Odpowiedz
@Jedrusia: moj tracking z SF zatrzymal sie na 22? maja, po czym przez chwile dostawalem numer trackingowy polski i od tamtej pory cisza, nawet jak go wklepuje to nic nie pokazuje (,)
  • Odpowiedz
#aliexpress
#sledzenie
#tracking

@Alipaczka
Moja paczka via SF Express trafiła do Polski +/- 7 czerwca br. (wg serwisu Alipaczka), dzisiaj mamy 26 czerwca a żadna znana mi strona z trackingiem nie pokazuje że przesyłka w ogóle trafiła do Polski. Rozumiem że strona Alipaczki musi skądś pobierać takie dane, skoro wyświetla nawet numer przesyłki nadany w kraju.
Pozostaje pytanie, kto lub co powoduje że przesyłki dalej nie "idą" i co się z nimi
  • Odpowiedz
@Alipaczka
@vuas

Najwyraźniej komuś z Fire-Business przydały się 4 sztuki liczników rowerowych po 3USD za sztukę, bo to właśnie było w mojej przesyłce. Bezkarne złodziejstwo kwitnie w tym kraju.
  • Odpowiedz
#aliexpress
#tracking
#trackingchina
#sledzenieprzesylek

Czy ma ktoś z Was jakiś kontakt telefoniczny do Firmy Fire-Business Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim czyli do firmy retransmitującej przesyłki z SF Express ?? Czekam na swoją przesyłkę już prawie miesiąc. Do nich dotarła, ale od nich nie wyszła. Nadano jej polski numer trackingowy i tyle. Zawartość" 4szt. (dla całej rodziny) liczników rowerowych po 3USD/sztukę. Wygląda na to że na wszystko jest tutaj nie do końca
  • Odpowiedz