Wpis z mikrobloga

Obserwuje tag od paru miesięcy, vlogi oglądam sporadycznie od około roku, ale oglądam raczej z ciekawości, czasem się pośmieje i nie, nie jestem żadnym rycerzem szafy ani nie czerpie z niego wzorców, tym bardziej, jeżeli chodzi o ffd, śmiać mi się chcę z waszego festiwalu #!$%@? jaki się toczy wśród was, wobec jego osoby, #!$%@?! gościu kręci jakieś tam vlogi, czasem się pospina, czasem przyjanuszy, czasami pokaże ciekawe miejsca, żarcie czy inne pierdy, ale żeby tak srać żarem? Dupy wam tak mocno pękają, że gościu ma czas i hajs na to wszystko? Ludzie, wy swojego życia nie macie? Tylko pozazdrościć wolnego czasu, siedzieć i wyczekiwać aż "wskoczy'' nowy film, żeby poszukać do czego się tutaj #!$%@?ć, czego to nie zhejtować, no mentalna gimbaza...
A temat pod tytułem "szafa oszukuje swoich widzów" itd. to ja się tutaj uprzejmie zapytuję, jakiej wielkości gówno zamiast mózgu trzeba mieć, żeby wierzyć w coś, co mówi jakiś random z internetu??

ps. wypiłem 3 piwa i tak mi się zebrało na odwagę żeby coś napisać, mam 32 lata, jeden dzień wolnego w tygodniu i #!$%@? salta i gwiazdy, żeby nazbierać na ZUS :D elo (σ ͜ʖσ) #pdk
#mocnyvlog
  • 6
@Wucash86:
Widzę, że rycerze z zakonu normictwa V diecezji umoralniającej Miedzianodupca stosują formułkę jak na spowiedzi u klechy XD przygotowałem dla was gotowy szablon żebyście nie musieli się #!$%@?ć z tymi wypocinami po %:

Zwrot grzecznościowy,

Powód dla którego nie udzielałeś/aś się na tagu;
Oglądasz komodę od X czasu, podaj powód dlaczego to robiłeś;
Dodaj że BROŃ BOŻE NIE JESTEŚ RYCERZEM;
Wymień rzeczy które Ci we vlogach meblościanki nie pasują (tak