Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie w sumie, czemu tak się robi z Islandii AŻ takiego underdoga. Przecież to nie jest tak, że to drugie San Marino, gdzie gracze pracują w aptekach, czy bankach. Większość graczy z dzisiejszej 11 gra normalnie w ligach europejskich. Owszem, nie grają w czołowych klubach, są też zawodnicy z 2 ligi angielskiej, no ale bez przesady. Myślę, że personalnie mają skład dużo lepszy niż wiele ekip typu Peru, czy Arabia Saudyjska, a spust jest taki, jakby tam sami trampkarze grali.

Ja rozumiem, że gryzą trawę i #!$%@?ą i nie można im tego odebrać no ale bez przesady. To nie jest przypadek, że oni grają na MS.

#mecz #pilkanozna
  • 13
@stiepanov: no i co z tego. Mają całkiem mądre podejście do szkolenia graczy jak widać.

i ja im nie chce niczego ujmować. Jasne szacun, że takie małe państwo potrafi wydać ekipę, która sobie nieźle radzi. No ale to nie jest przypadek, że oni sobie radzą bo to nie są trampkarze.
@fajans11: ja nie mówię, że jest zła, personalnie wydaje mi się, że są trochę słabsi, ale to stąd, że nie mam wiedzy nt. lig Ameryki płd, a w europie ich jednak tak wiele nie ma. Zaraz ich sobie pooglądam i przejrzę internety :)
@stiepanov: ale ja przecież mówię, o czymś całkowicie innym. Mówię tylko, że ich gracze to nie są noname i nie są trampkarzami. To dobra drużyna i nie rozumiem dlaczego robi się z nich trampkarzy, którzy wyniki mają tylko dlatego bo są jakimiś walczakami. Są walczakami owszem, ale w piłkę też potrafią grać bo grają w nią regularnie w swoich klubach.