Wpis z mikrobloga

Dałem unsuba. Oglądam praktycznie od początku istnienia ok 10 tys subskrypcji. Od jakiegoś czasu stwierdzam, że ten człowiek jest chory i być może uzależniony od atencji jaką daje mu youtube. Do tego jego bezkrytyczność wobec siebie i przerzucanie winy na innych jest porażająca. On nigdy nic nie zrobił źle i ma prawo mądrzyć się zawsze - nawet kiedy nie wypada. Zauważcie ostatni wyjazd offroadowy z Przemysłwam. Nie mógł jak normalny facet powiedzieć widowni: "Słuchajcie mam męski wyjazd, robię przerwę (wakacje) od nagrywania". On nie może przestać nagrywać. Zatracił takt i wyczucie co można a co nie. Hipokryzję pomijam. Dodaktowo Marcinek jest strasznie leniwy i bez ambicji. Widać to po ostatnim wywiadzie z Marianem o strzelectwie. Marian podszedł do tematu ambitnie, jak facet. Konkretne podejście gdzie zdecydował się na egazmin i go sprawdzili z tego co potrafi. Szafa, twierdzi, że liczą się chęci. Ten film z przeprosinami mnie zniszczył. Wszyscy winni tylko nie on. Chlebki naan mu już nie były za drogie :D. Przewalanie winy na widzów, odwracanie kota ogonem. Przytoczenie jakiś przegiętych komentarzy i skrajnych przykładów żeby wzbudzić litość i współczucie. Do konstruktywnej krytyki zero odniesienia. Kryzys wieku średniego, sodówa albo nie wiem jak to nazwać. Myślę, że bardzo szybko ludzie w realu zaczną go unikać - robi się nie do wytrzymania. Jeszcze ten momentami płaczący głos :D
#mocnyvlog #kieleckiulaniec
  • 5
@buffot Podziwiam jego spokój i nadzwyczaj łagodne podejście do tematu. Czy jest idealny? Nie, podobnie jak ja, Ty i pan Ziutek. Natomiast to szambo, które wylało pod tym tagiem, zwyczajnie śmierdzi. I tak, prawdą jest, że znakomita większość hejtu tworzona jest przez frajerów życiowych, których szczytem możliwości jest browar za 1,75 z Biedronki.

Konstruktywna krytyka zawsze ma sens, tylko że ona w jego temacie stanowi promil.