Wpis z mikrobloga

Dla entuzjastów #kryptowaluty #tron #trx zbliżają się dwa ważne wydarzenia:
1) Migracja tokenów TRX z sieci blockchain Ethereum do własnej sieci TRON
między 21 a 25 czerwca
2) Wybór Super Reprezentantów i Reprezentantów sieci TRON
w dniu 26 czerwca

Specjalnie na tę okazję przygotowałem dwa artykuły:
[#] Migracja TRX do własnej sieci - mainnetu 25 czerwca 2018, wybory SR - FAQ, daty
[#] Jak oddać głos na Super Reprezentantów?

W międzyczasie kontynuuje swoje starania w kwestii przetłumaczenia portfela, dokumentacji oraz sieci blockchain TRON na język Polski. Na ten moment ukończone jest już 74%. Otrzymałem też zaproszenie do kanału na Slacku Fundacji TRON (nie jest możliwe samodzielnie dołączenie do niego.

Sam wezmę udział w wyborach na Reprezentantów pod swoim nickiem, becometa, jednak niezależnie od tego czy uda mi się dostać na listę czy też nie, dalej będę kontynuować swoje wysiłki w celu propagowania ekosystemu TRON.

@Menglomerat, @klata_glena, @Jan_Kovsky, @czikita1337, @uiopek, @supersonic82, @SmiesznyStudent4, @Kapa3991, @Hometurbator - w ostatnich miesiącach wykazywaliście zainteresowanie TRONem dlatego pozwalam sobie Was zawołać (jako, że macie poblokowane prywatne wiadomości).
Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe. Z kilkoma innymi osobami udało mi się porozmawiać na PW aby nie wywoływać wilków z lasu publicznie.
  • 17
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: dziękuję za miłe słowo.
Jeżeli jest coś, co uważasz i generalnie uważacie za warte podjęcia (opisania), to daj/dajcie znać.

Odkąd zacząłem prace nad Kryptowaluty.org.pl stawiam na autorską i unikalną zawartość. To samo tyczy się wpisów na Wykopie.
  • Odpowiedz
@BeCometA: jasne, masz mój głos bo widzę że wiesz o czym mówisz. Osobiście z TRONa wyszedłem, ale przyglądam mu się cały czas (nie za często) więc jakby coś się ciekawego działo to śmiało wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jan_Kovsky: super, dziękuję!
Tylko jak wyszedłeś, to głosu nie oddasz, chyba że specjalnie wrócisz i zamrozisz kapitał ʕʔ

Z ciekawostek, to na giełdzie MAX (max.maicoin.com) właśnie odbywa się Airdrop TRXa (pula to w sumie 2 miliony tokenów) oraz tzw. trading competition z sensownymi nagrodami dla top 200 traderów.

Niedawno utworzony został również kanał trontorrent na telegramie.
  • Odpowiedz
@Jan_Kovsky
Zapomniałbym. Warto też wziąć udział w głosowaniu chociażby właśnie w okresie 26-31 czerwca, bo TeamTronics w formie Airdropu rozdysponuje 50% otrzymanych tokenów za zabezpieczanie sieci w tym okresie, do wszystkich użytkowników którzy zagłosują (na kogokolwiek, używając pełnej mocy Tron Power z portfela) i nie odmrożą swoich TRX w dniach 26-31 czerwca.
  • Odpowiedz
@seba_syn_zenona: powiem tak. Nie toleruję naganiania na jakąkolwiek kryptowalutę, robienia z siebie eksperta kiedy się nim nie jest oraz ględzenia od rzeczy. Trolle i naganiacze nie znajdą miejsca na forum.

Miałem w planach zrobienie konkursu/"rozdajo" w którym warunkiem było by utworzenie konta na forum, ale po dłuższym przemyśleniu zaniechałem tego pomysłu, bo przyniósł by jedynie martwe konta.
  • Odpowiedz
@SmiesznyStudent4: dziękuję!

Wykonuj czynności, które zawarłem w poradniku krok po kroku, a wszystko będzie dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, nie musisz nic na ten moment robić (chociaż miej na uwadze, że trzymanie jakiejkolwiek kryptowaluty długoterminowo na giełdzie jest... niebezpieczne, nawet jeżeli jest to Binance).
  • Odpowiedz
@SmiesznyStudent4: nieoficjalny to np. MEW

Oficjalne są już 3. Na stronie tronscan.org, drugi to TRON Wallet na androida, a trzeci to wtyczka do przeglądarki Chrome.

MEW możesz używać teraz, kiedy TRX są jeszcze w sieci Ethereum.

Oficjalnych dopiero 26 czerwca, chociaż testować możesz je już teraz. Bylebyś nie transferował teraz swoich TRX do nich bo je bezpowrotnie stracisz!
  • Odpowiedz