Wpis z mikrobloga

Dziś z ciekawości i z głupoty przejrzałem sobie zapis z konferencji. Z uwagi na branżę, w której od lat siedzę szczególnie zainteresowała mnie część w której padło pytanie o obawy przed przeciążeniem transmisji. Poniżej link do wideo z wypowiedzią.

W odpowiedzi organizator mówi, że współpracują z najlepszą firmą w Polsce jak nie w Europie - to ci, którzy współpracują z KSW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Chyba ktoś zrobił słaby research rynku, albo uwierzył w marketingowy bełkot wykonawcy usługi. Przecież mamy takich potentatów jak google, amazon czy akamai.
2. Jak to wychodziło z KSW to każdy chyba wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykład:
https://finanse.wp.pl/klienci-wsciekli-na-cyfrowy-polsat-poszlo-o-gale-ksw-na-stadionie-narodowym-6127798761285761a

Generalnie taką odpowiedzią na to pytanie gość uzyskał efekt odwrotny do zamierzonego i odstraszył potencjalnych klientów. Gdybym myślał nad zakupem, to na pewno bym już zrezygnował.

#boxdel #famemma #patostreamy #danielmagical
s3ba11 - Dziś z ciekawości i z głupoty przejrzałem sobie zapis z konferencji. Z uwagi...
  • 7
@KozussziJB: a masz 8-14 lat, IQ orzeszka i youtuberzy to twoi idole? Pewnie nie. Normalnych ludzi takie coś może i ostraszy, ale target do którego to jest głównie kierowane zachęci. Akurat ci jupiterzy umiejętności manipulowania dzieckami mają spore.
@s3ba11: dobry znafca jestes porównując kabaret jutuberow do najwiekszej organizacji mma w polsce XD

@medix: a gdzie tu porównanie? napisałem tylko, że ta firma się już nie raz skompromitowała. nie jestem żadnym "znafcom" jak mnie nazwałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny ekspert, znawca Wykopek xDDDD Akurat 99,9% osób zainteresowanych

@oldschool493: a ty drogi ekspercie skąd masz takie statystyki?