Wpis z mikrobloga

Wykopowi znawcy tematów damsko-męskich, amatorzy kobiecej urody, piękne te komentarze pękających stulejek z przed monitorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) panowie może się zbierzecie kiedyś na odwagę, zapłacicie i zobaczycie co takie "tancerki" potrafią, to nawet lepsze niż siedzenie przed komputerem
#danielmagical #patostreamy
yinyang - Wykopowi znawcy tematów damsko-męskich, amatorzy kobiecej urody, piękne te ...

źródło: comment_50co9TH2odjlXnjqC9LXa4dsTKBdbLDc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yinyang: xD Ja bym powiedział, że czasem warto użyć mózgu kumpel. Bo widzę, że mój komentarz się pojawił. Ja rozumiem, że jesteś fanem grubego, ale nie odbieraj mi możliwości trigerowania swojego pana
  • Odpowiedz
@godoto: no bo trzeba być prawdziwym samcem alfa żeby pójść do klubu nocnego i oczywiście doją tam każdego z kasy i wychodzisz z pustymi kartami ( ͡° ͜ʖ ͡°) oj kolego bez zbędnego dogryzania, odpuść sobie komentarze i zobacz co się czasem dzieję na mieście
  • Odpowiedz
@godoto: Ale rozumiesz, bo te tancerki mają cipę i można je ruchać, to jest życie xD

Dla niektórych szczyt wygrywu to #!$%@?ć się w piąteczek i zaruchać tancerkę go-go ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@godoto: Głównie pamiętam to dojenie na hajs właśnie. :) Wolę iść do normalnych klubów, tam szansa na normalne dziewczyny znacznie większa. Lepsze to niż siedzieć jak pacan i się ślinić do jakichś szonów.
  • Odpowiedz
@yinyang: Byłem w Sopocie. Zapłaciliśmy z kumplem chyba z 4 dyszki na niby "open bar". Nalali drina, podeszły jakieś 2 roznegliżowane dziunie, mamiły nas z pół godziny, po czym, jak widzieli, że z nas nie wyciągną nic więcej, to wyprosili z lokalu. :D W karcie menu jakaś abstrakcje - postawienie drina dzi**ce kosztowało chyba z 6 dych i tego typu sprawy. :D

Ale może akurat my jesteśmy przegrywami i z
  • Odpowiedz
@yinyang: Widać ze chyba ty kluby go go widziałeś na filmach amerykańskich. Płacisz za wejście, później musisz kupować drinki sobie i jak chcesz coś ugrać to kelnerkom/tancerkom i to nie byle jakie tylko te z średniej stawki cenowej. Jak masz zamiar przy jednym piwie siedzieć i ślinić się tam godzinę to zderzysz się z rzeczywistością aka ochroną która poprosi aby coś sobie dokupić albo nara. Sa sale VIP w ktorych
  • Odpowiedz
@godoto: możesz też wpaść ekipą zamówić flaszkę na stół kilka piw i spędzać miło czas śmiejąc się z #!$%@? które do ciebie podbijają, żeby skorzystać z sali VIP o której wspomniałeś musisz postawić jednego z droższych szampanów w karcie, nie ma czegoś takiego że zawijasz tancerkę za pieniądze przy kasie bo "nie jest to legalne". Oczywiście że lądowałem tam nad ranem po melanżu kiedy już nie było co robić, jeżeli
  • Odpowiedz