Wpis z mikrobloga

Moja wczorajsza rozmowa z różową:

Ja: Kochanie, uprzedzam Cię, że rozpoczynają się MŚ i chcę obejrzeć wszystkie mecze bo się jaram
R: ile trwają te mistrzostwa?
Ja: jakiś miesiąc
R: To może ja się wyprowadzę na ten miesiąc, żeby ci nie przeszkadzać #heheszki
Ja: To jest pomysł warty rozważenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sfochowała się i nie gada ze mną od tamtej pory XD

#mecz #reprezentacja #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
@angor86: Kobiety mają skłonność do nad interpretowania i nie zawsze rozumieją sarkazm. Mogłeś sprawić jej przykrość. Nawet, jeżeli kompletnie nieświadomie, to jeżeli coś Was łączy to polecałbym spróbować to naprawić zamiast "Hehehe strzeliła focha, przejedzie jej, #!$%@?ć". Pozdro ;)
  • Odpowiedz
@jelomada: ale dlaczego facet ma coś robić skoro to kobieta nadinterpretowuje? Jeżeli ja się (hipotetycznie) wydrę na dziewczynę bo coś źle zrozumiałem to ja przepraszam, a nie czekam aż dziewczyna mnie przeprosi.
  • Odpowiedz
@jelomada: dziś pogadamy i ją udobrucham. Ogólnie wydaje mi się, że Ona nie jest urażona tylko bardziej #!$%@?, że ja serio chce te wszystkie mecze tak bardzo obejrzeć. Kilka razy słyszałem to fundamentalne pytanie - "po co to oglądasz skoro nasi nie grają?". Przy pojedynczym meczu olewała, natomiast przy 3-4 meczach dziennie przez 3 tygodnie się wkurza xD oczywiście nie mam zamiaru zalegać na kanapie i chlac browarów przez ten
  • Odpowiedz