Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulacontent #tfwnogf
Miraski, zamsta dokonana!( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Zadzwoniłem z zastrzeżonego, zapytałem, czy pan XXX YYY?
,,Proszę wybaczyć, że pozostanę anonimowy, ale chodzi oo pańską córkę. Proszę wpisać w google słowo XXX (jej nick) i kliknąć w dwa pierwsze wyniki. Myślę, że to pana zainteresuje. Do widzenia."
Niestety, nie było mi dane zobaczyć tego, jak ją będzie wywalał z mieszkania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla niewtajemniczonych:wpis z wczoraj
Zemsta na normiczce za to, że prowadzi rozwiązłe życie, o którym ja mogę jedynie pomarzyć , bo jestem przegrywem dokonała się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 69
  • Odpowiedz
@tagged:
aha czyli jeśli normik odrzuca przegrywa to karma nie wróci bo jest to normalne a jak przegryw chciałby odwdzięczyć się odrzuceniem to karma do niego wróci i hurr durr niech zginie. Świetna ta wasza logika
  • Odpowiedz
Czlowiek oświecony by zrozumiał, ale zawiść z zasciankowoscia weszła zbyt mocno

@Mnichuy: człowiek oświecony by zrozumiał, że jego córka to #!$%@? xD mamy chyba inną definicję oświecenia...
  • Odpowiedz
@LisChytrus: Zrozumieć co nia kieruję i dlaczego to robi. Ograniczony człowiek jak Ty, po jedynym poscie nazywa dziewczynę #!$%@?. Nawet nie wiemy czy nie nagina prawdy do swoje #!$%@? rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: chcesz mi powiedzieć, że jakbyś znalazł ogłoszenie, w którym są nagie zdjęcia swojej córki w internecie gdzie mógłbyś umówić się z nią ciam ciaram ciam i bara bara to Ty byś to zrozumiał XD
  • Odpowiedz
@LisChytrus: Przede wszystkim bym nie dopuścił by musiała to robić za kasę, a jeśli by robiła dla swojej przyjemność niech się chociaż zabezpiecza. Czego bym miał nie zrozumieć? Jeśli uważa że tego potrzebuje i ma ponad 18 lat to nic nie poradzę, tacy ludzie też są potrzebni. A potępienie dziecka nigdy go z tego nie wyciągnie.
Wiem co znaczy #!$%@?, ale wole inne słowa.
  • Odpowiedz