Wpis z mikrobloga

emm jestem idiotą, mam prawko tydzień i przez ufność do innych kierowców stanąłem równolegle wraz z nimi na odcinku drogi na której zazwyczaj stoi tramwaj co się okazuje XD https://goo.gl/maps/nnkUatB5JP12 no i cyk pod pióro wycieraczki wezwanie do wstawienia się w siedzibie straży miejskiej, wiem że jest to moja wina, moja głupota i nauczka na przyszłość ale jak mam dostać 250 zł i 5 pkt karnych na sam start... Istnieją jakieś protipy na zmniejszenie kary, cokolwiek? #poznan #prawojazdy
  • 10
@Macieq_ja: no niestety. Targety sie nie wyrobią mandacik dostaniesz na 100%. 1pkt + 100 zł. Przerabiałem temat ale ja w sumie wjechałem na trawe i byłem świadom, że może się to tak skończyć.
@Macieq_ja: ale co masz na myśli? Zaparkowałeś równolegle do krawężnika czy zaparkowałeś równolegle do innego pojazdy który był zaparkowany pod skosem tak jak to widać na Google Maps? Jak to pierwsze to parkowałeś prawidłowo. Jeśli to drugie, to powiedz że zaparkowałeś niezgodnie z przepisem tylko dlatego że nie chciałeś być zastawiony przez ułomów którzy nie stosują się do przepisów. I wtedy musiałbyś angażować służby miejskie do błahego przypadku, a może w
@r4do5: zapamiętam tę radę, dzięki
@Strzalka: mam nadzieje że w moim przypadku nie skończy się gorzej.
@PanKosmonauta: zaparkowałem rownolegle do aut stojących prostopadle do chodnika, na tej ulicy nikt nie stał prawidłowo, sam byłem tym ułomem nie stosującym się do przepisów poruszając się za znakiem zakazu ruchu w obu kierunkach