Wpis z mikrobloga

@pandapl: Persona 4 Golden, to gra dla której w ogóle warto kupić vite, więc have fun ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze do listy powyżej dodałbym serie Neptune (wysokie stężenie treści weebo, więc ostrożnie), Muramasa Rebirth. Z takich innych gierek to Gravity Rushm, Oddworld Stranger Wrath, Uncharted. Z indyków Tales from Space: Mutant Blobs Attack
@Polydeuces: mam nadzieje, że Persona 4 jest lepsza niż ta katorga nazywana Personą 3? :) Ale pewnie słabsza niż P5.
Disgaea'jów się trochę boje :) grindfest
SAO ... :) kocham SAO ale widzę, że trochę tych gier rozpleniło na vicie i ps4
Dangaronpe mam już na liście a Zero Escape przeszedłem dawno temu (nds + 3ds) choć remaster pierwszej części mnie korci (a więc pewnie full-run bo to naprawdę dobra seria).
@pandapl: Dla mnie z kolei Persona 3 > Persona 4, ale to pewnie przez klimat. Kilka 'ułatwień' w stosunku do poprzedniczki jest, ogólnie przyjemna gierka. Z jrpgów jeszcze sobie o Final Fantasy X przypomniałem, o.
Co do serii Disgaea, fabułę można na luzie przejść bez większego grindu (przynajmniej trójkę, czwórka wciąż czeka aż trochę wolnego czasu znajdę =w= ).
A co do remastera 999, spieprzyli totalnie ostatnią zagadkę ( ͡°
@pandapl: Persona, Disgaea, Atelier, Ys, The Legend of Heroes. Od groma Visual Noveli (Steins;Gate, Root Letter, Muv Luv, Zero Escape, Danganronpa, Chaos;Child, Psycho-Pass, ...). Do tego w cholerę rytmicznych (Miku, IA/VT, Taiko V, DJMax TT, XONiC, P4DAN, Miracle Girls Festival, ...). Dungeon crawlery (Shiren, Dungeon Travellers 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°), Mary Skelter, Demon Gaze). Do tego trochę gier akcji (Odin Sphere, Muramasa Rebirth, Gravity Rush, Senran