Wpis z mikrobloga

Z racji zbliżającego się wielkimi krokami CD i tego że jakimś cudem na Friend Safari trafiłem akurat Pupitara będę łapał shiny od tej chwili(ale rymuje:P). Zobaczycie później ile trwa złapanie #shiny w zwykłych pokemonach na #3ds(Pokemon Y) a ile ma specjalnym wydarzeniu w #pokemongo które ma miejsce 16 czerwca

Pobierz TomgTp - Z racji zbliżającego się wielkimi krokami CD i tego że jakimś cudem na Frien...
źródło: comment_4UWnLVkBGaggjXds9t8Tkp4XzMgfbwXI.jpg
  • 24
@TomgTp: gratki :) narobiłeś mi ochoty na shiny hunt ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja nawet nie mam czasu mojego u.sun przejść, za duzo eventów pogo... aczkolwiek tylko shiny karpia mi brak z tego wodnego festiwalu więc może akurat coś innego pora porobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomgTp: to skomplikowane, nie wszystkie są moje, ale większość tak (pokemon y był prezentem dla młodego ale po przejściu historii troche mu sie znudziło)
te po lewej złapane w trakcie gry przy encounterze grup (nie wiem jak volbeat), reszta z friend safari, clafairy pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus do tego shiny xernias i yveltal, ale to z kodów
Ogólnie nie dużo tego bo stwierdziłam że zajmę
Pobierz rose05 - @TomgTp: to skomplikowane, nie wszystkie są moje, ale większość tak (pokemon...
źródło: comment_1k3X9RHUo5XLcgUImnUFsrk9hqnI7ca5.jpg