Wpis z mikrobloga

Wiem że bez zdjęcia pacjenta będzie ciężko, bo nie mam czym zrobić, no ale nic. Czy da się sprzedać uszkodzonego Redmi 4X za jakieś 200-250 złotych czy lepiej oddać na zbiórkę elektrośmieci ? Wersja 3/32. Telefon mi upadł, szybka jest uszkodzona, a gwarancja raczej tego nie obejmuje (jak i prawie wszystkich rodzajów uszkodzeń telefonu). Sam zainteresowany działa praktycznie tak samo jak wcześniej, na dotyk reaguje również tak samo jak przed przemodelowaniem. Wygląda to podobnie jak tutaj :
https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/687311523_1_1000x700_samsung-galaxy-a5-2017-lekko-peknieta-szybka-w-pelni-sprawny-jelenia-gora.jpg
(dokładnie uszkodzony jest prawy dolny róg telefonu na 3.5 cm szerokości i 3.5 cm wysokości telefonu z którego ciągnie się kilka długich wąskich pasków do mniej więcej połowy wysokości telefonu (7 cm))

#kiciochpyta #xiaomi #telefony
  • 4
@darek-jg Niby tak, ale w końcu to budżetowy telefon. Co innego gdyby był to jakiś średniak lub flagowiec.
@zegarek_arek Poważnie ? Bo oferty kupna tutaj raczej się nie spodziewałem. O ile mieszkasz gdzieś w Pomorskim niedaleko Tczewa.
Przy okazji, znalazłem stary aparat. Gdy będzie widno zrobię kilka zdjęć, póki co po ciemku tylko to udało mi się zrobić (za ich jakoś was i wasze oczy przepraszam)
Pobierz Kopalniacebulinaplutonie - @darek-jg Niby tak, ale w końcu to budżetowy telefon. Co i...
źródło: comment_iD4HU55M2NItkKbkHFxw77stKNMRlh4D.jpg