Wpis z mikrobloga

"jak widzimy, piłka przyciąga to, co najlepsze", a na zdjęciu widzimy dwoje rodziców, którzy cieszą się, że córka dobrze się bawi... #!$%@? wam to już nic nie dogodzi.

Ogólnie w tym przypadku hejterzy tego złodzieja i oszusta mogliby się czepić czegoś innego. Właśnie tą akcją zrobiliście bardzo dobry PR premiera. Tak, zagraliście jak spece przewidzieli!

Lepiej było to pominąć, nie wiedziałbym, że premier ma córkę z którą się dobrze bawi na meczu
  • Odpowiedz
@PaulGauka: ja się tylko bije na co wpadł Mao żeby opodatkować . I może nowy podatek od sportu z biletów sportowych , przyrządów, koszulek , piłek etc. Na fundusz sportowy który pomoże Polaka wygrywać największe turnieje( ͡° ͜ʖ ͡°). Andruszkiewicz jak coś potwierdzi wszystko , przejdzie :D
  • Odpowiedz
przyszedl zobaczyc do czego by tu podatek #!$%@?


@supremin1: powinni zalegalizować race i #!$%@?ć takim podatkiem albo akcyzą że kibicom nie będzie się opłacać ich wnosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mogli "po cichu" robić sobie dobrze, ale nie...na to są zbyt głupi i bezczelni. Rzygam tą komunistyczną propagandą. Niech się jebią "koreańce" z Kim Jar Unem na czele.
  • Odpowiedz
a na zdjęciu widzimy dwoje rodziców, którzy cieszą się, że córka dobrze się bawi...


@Eetam: no no, taka poszła wersja z góry i trzeba powtarzać? Bo rozumiem, że to byłą jedyna rodzina na trybunach i akurat przy niej trzeba było posadzić taki komplemencik? Czysty przypadek?

A jeszcze kilka lat temu dziwiliśmy się jak media mogą być tak bezczelne jak w korei północnej, bo przecież ludzie by na to nie pozwolili.
  • Odpowiedz
no no, taka poszła wersja z góry i trzeba powtarzać?


@rajet: A przeczytałeś całą moją wypowiedź, czy skończyłeś na cytowanym tekście? Bo rozumiem, że nie widzisz w tym zdjęciu zagrywki PiaRowej, rozumiem, że twojej opinii wszyscy powinni wiedzieć o tym jakie zagranie tu zastosowano. Znaczna część ludzi łyknie tą propagandę, a wy TUTAJ ją uskuteczniacie.

Ja nie wiedziałem nawet, że był jakiś tam mecz, na który przyszedł premier z rodziną, o
  • Odpowiedz