Wpis z mikrobloga

Wychodzę z większości altów, oferty ustawione. Trend jest oczywisty i mogłem to zrobić nawet wcześniej.
Spróbuję odkupić taniej lub po podobnej cenie, btc raczej też trochę spadnie (ale na pewno nie do 3k) i pociągnie jeszcze trochę alty w dół.
Generalnie będę jakieś 15% w plecy licząc w BTC od 14 kwietnia:
https://www.wykop.pl/wpis/31318417/popatrzylem-sobie-dzisiaj-na-shitcoiny-i-musze-stw/

Ale kryptogra dopiero się zaczyna :) niedługo będzie okazja do kupienia tanich altów i btc. Ja będę brał wszystko w przedziale $4500-5500.

PS. zostawiam sobie BIS MSP STRAT BCO TUBE (dawne IPBC)
#kryptowaluty #bcntrader
  • 23
  • Odpowiedz
@Hakan0110: monitoruję sytuację, przecież alty już sporo spadły; mamy drugi dzień wzrostów a każdy zaczął liczyć na altseason; na odwrócenie trendu potrzeba czegoś więcej; czekam
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Imo powtórka z kwietnia - rozbudzenie nadziei i bulltrap. Odkupiłem trochę 2-3 dni temu, Jeśli BTC spadnie z miejsca idą stopy, jeśli podrośnie to przy 6700 sprzedaję część, a jeśli nie uda mu się przekroczyć 7k, to wszystkie alty upłynniam.

Oczywiście możliwe, że to będzie beartrap i wyjdę tuż przed sezonem, ale w trakcie sezonu i tak wystarczy rzucać gotówką w alty i wszystko rośnie, więc ¯\(ツ)_/¯_
  • Odpowiedz