Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakiś różowy pasek, którego kiedyś znałem napisała do mnie czy bym jej nie zrobił bloga na wordpress na jakieś tam zaliczenie na studiach (chyba) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z filmikiem to nie ma nic za darmo. Ile brać za to?

Cholernie nie wiem jak tagować sprawę więc nie obraźcie się, że wołam bez potrzeby: #wordpress #webdev #pytaniedoeksperta #pytanie
S.....n - Mireczki, jakiś różowy pasek, którego kiedyś znałem napisała do mnie czy by...
  • 7
  • Odpowiedz
@Siotson: responsywny autorski theme pod bloga na wordpressa to tak gdzieś od 2500 PLN netto w górę. Za samą instalację theme + konfigurację potrzebnych pluginów to tak około 300-500 PLN netto.
  • Odpowiedz
@Siotson > Za samą instalację theme + konfigurację potrzebnych pluginów to tak około 300-500 PLN netto.
cooo??? To ile Ty bierzesz za godzinę, jak dodanie pliku na serwer i kilku wtyczek to dla Ciebie 0.5K zł?
  • Odpowiedz
ale pewnie jak jestes programista 2k z wykopu to zrobisz za drozdzofke


@reroute: zaproponowałem 150zł i się zgodziła. Niestety nie jem ostatnio słodkich rzeczy i drożdżówka odpada :/

ps. skoro to tylko dodanie pliku na serwer to czemu ludzie sami tego nie robio?


@reroute: stwierdziła, że coś jej nie działa. Zrobiłem to w pięć minut, a jeszcze doinstaluję jakieś wtyczki bo chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz