Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Falubaz spadnie, bo żal #!$%@? na nich patrzeć. Połowa drużyny do wywalenia. Kapitan wielki "profesor" i mistrz nad mistrzami spada z 2 pozycji na 4. Brawo. Gomólski kolejna świetna decyzja, tak jak pisałem każdy wynik powyżej 3 punktów to mecz życia tego kolarza. Ten skład w 1 lidze by miał problemy.
#zuzel #derby #zielonagora
  • 25
  • Odpowiedz
Nie no Dudek swoje jedzie plus MJJ. Protas to powinien sobie dać spokój z tym sportem. Reszta lekki piach. Rudy już pokazywał klasę w Toruniu. Nie wiem kto o zdrowych zmyslach podpisał z nim kontrakt.
  • Odpowiedz
@koldinho: mimo że za Falubazem jestem od dawien dawna to mi bigosu już w lodowce brakło na dzisiejszą rozgrywkę. Protasem jestem zawiedziona po całości i chyba rzeczywiscie byłoby lepiej, gdyby spadli. Może by to potraktowali jako zimny prysznic, mam nadzieję... Od 3 lat zauważam jakąś tendencję spadkową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@futrzakos: To jedyna 2, która zasługuje na pozostanie w tym klubie. Może jeszcze Zengota na drugą linie, reszta to dramat. Ale lepiej reklamować pentela na SONie niż trenować. Kapitan pełną gębą.
  • Odpowiedz
@koldinho mam wrażenie że już od kilku lat Falubaz spoczywa na laurach miał kiedyś swój świetny okres, a teraz wszyskim przestało zależeć tylko kasę ciągnąć, może smutne ale możliwe że taka jest prawda ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@koldinho: mokry sen kibica w Polsce, spadek Torunia i ZG ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najgorsze jest to, że w sumie sam nie wiem skąd wzięła się u mnie ta niechęć do klubu z ZG, bo do Torunia to wiadomo xDD
  • Odpowiedz
@bonczur: A po co młodzież, kupią jakiegoś Pieszczka drugiego za rok, co i tak nic nie pojedzie. XD Pamiętam Gorzów, który miał samych najemników. Nawet na juniorce jeździł Pawlicki i Gustafsson Simon. Teraz to my jesteśmy w takiej sytuacji. Gorzów wyciągnął wnioski, falubaz wątpię z takim zarządem.
  • Odpowiedz
@Kroos123: Ja mogę wiedzieć w sumie. Zjeby pokroju Frątczaka, tego kopernika nwm jak on tam miał Jankowski (?), bronowanie toru, wieczny płacz i napinka jak byli mocni. Do tego ten medialny szał, Karolaki i inne debile. Szkoda mi kibiców, bo najlepsi w tym sporcie.
  • Odpowiedz
@koldinho mam wrażenie że parę lat Dowhan i spółka się pobawił klockami, zrobil magie, a teraz mu się znudziło i ma to gdzies. Zero jakiejś konsekwencji i olewanie kibiców i klubu. Gdyby w Lesznie parę ładnych lat temu nie odsuneli Rufina byłoby to samo.
  • Odpowiedz
@bonczur: Dowhan a Tymczyszyn to i tak przepaść. Nie wiem skąd oni go wzięli, ale Tymczyszyn nie nadaje się na prezesa. Równie dobrze mogłaby pani sprzątająca zarządzać tym klubem. Nie potrafi pozyskać żadnego sponsora praktycznie, bierze jakieś odpady... Brak słów. Do wyciągnięcia był chociażby Lindgren, który jeździł kiedyś u nas i bardzo go lubię i chciałem zamiast Gomóły chociażby, albo Smoły, który siedzi cały sezon na ławie... XD
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że Toruń spadnie. Za poprzedni sezon, że im sie upiekło plus za ten cyrk co odwalili w finale w ZG dajac dyla ze stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fundamenty do budowy zespołu są (Dudek,.Mjj, Zengi). Juniorka do wymiany. Druga linia do dokupienia. Skóra też rewelacji nie zrobił na dłuższą mete w Lesznie i mu podziękowali.
  • Odpowiedz
@bonczur: Przecież on mówił, że jest dogadany już z Doylem i Cieślakiem. Super prezes... I to puszczanie rudego nie wiem po co. To już lepiej Smolińskiego dać za Protasa i Thorsella za Gomólskiego, żeby już na 1 ligę się rozjeździli. Czasem mam wrażenie, że Skórnicki jest niepełnosprawny umysłowo. Jak można dać gościa co jedzie 3 mecz, a w 2 jechał totalny piach na prowadzącego parę. XD
  • Odpowiedz
@koldinho Skóra to dupa nie manager, fuksem mu poszło u nas w Lesznie przez jeden sezon, brakuje mu doświadczenia i twardej ręki w parkingu. Myślę że gdyby dali czas Thorsellowi to ma gościu papiery na jazdę, trzeba myśleć przyszlosciowo a nie ciągle emeryt Protas pierwszy wpisywany w program
  • Odpowiedz
@koldinho ale kadra realnie jest na walke o utrzymanie i moim zdaniem nie ma wielkiego zaskoczenia.
Patryk Dudek- wiadomo,klasa,widać że to zawodniku z samego topu GP
Grzegorz Zengota- to jest typowy zawodnik,który zdobywa średnio 1,5,może maks.1,7 punktu na bieg.I realnie jedzie na swoje możliwości.
Michael Jepsen Jensen- moim zdaniem duże wzmocnienie zespołu,nie daje większych plam.
Piotr Protasiewicz- wielkie rozczarowanie.Moze już czas pożegnać się z tym sportem?
Juniorzy jak zawsze słabi,także bez komentarza.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Kadra na utrzymanie, ale na dzień dzisiejszy lecą z ligi. Zobacz na Tarnów, szarpią każdy punkt, Grudziądz też jedzie piach, ale ma kadrę na teraz dużo lepszą od nas. Protas tak naprawdę przegrał 4 mecze (Tarnów 47:43, Czewa 46:44, Wrocław 48:42, Gorzów 47:43). To było w naszym zasięgu... Do Thorsella pretensji nie mam, ale po co puszczać rudego? Za pieniądze ze Smolińskiego i Rudego mogli pokusić się o Lindgrena po
  • Odpowiedz
@koldinho Grudziądz prócz Pawlickiego i Lindbacka nie ma dobrych zawodników...Zwłaszcza,że Szwed jeździ w tym roku słabiej.
Niestety Protasiewicz powinien odpocząć dwa mecze,może by się ogarnął...
Ale czy ktoś ma jaja to zrobić?
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Mają Łagute. Łaguta = Dudek, juniorzy nieznacznie Falubaz, Protas < Buczek, Zengota < Pawlicki, Lindbaeck > Thorsell/Gomólski, MJJ>Kai. Obojętnie jak to przestawisz wyjdzie na to samo. A Protasa nie odstawią.
  • Odpowiedz
@koldinho Dudek mimo wszystko lepszy niż Laguta...
Różnice są minimalne i licytacja kto lepszy to takie licytowanie się o grosze,a nie gurbe tysiące.
Może taki przejściowy rok pozwoli ogarnąć zespół?
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Nie wiem jak oni to ogarną, juniorów już nie ma żadnych, a Ci zawodnicy co są to jedynie 3 nadaje się na dalszą jazdę, MJJ, Zengi i Dudek. Jeśli spadną MJJ i Dudek na 100% odejdą. Grudziądz wygrał u siebie z Gorzowem, z Częstochową remis. Jeśli Falubaz wtopi z Wrocławiem to jedyny punkt zdobędą na Grudziądzu (bonus jak dobrze pójdzie) i Tarnowie. Ja widzę spadek tutaj.
  • Odpowiedz