Wpis z mikrobloga

@fiveoglock Przeciez tam strajkuja ci debile z komitetu antyfaszystowskiego (antifa łowcy hiva). Na jednym ze zdjęć z początku strajku było widać tego Tigera bonzo co się do jaoka z pyty #!$%@? na manifie i marszu pierwszomajowym.
  • Odpowiedz
@glonstar: Weź, wyluzuj, propaganda hitleryzmu jest karana w Niemczech więzieniem, więc popraw nieco kompas, w Polsce też, więc hamuj piętą z głupawymi tekstami, nie porównuj ustroju nazistowskiego z Niemcami, ( pewnie holokaustowi też zaprzeczysz?) tak samo jak w większości Europy, propagowanie ustrojów totalitarnych jest zakazane prawnie niemal w całej Europie. Wiedza -10, propaganda +10. Żenua
  • Odpowiedz
@fiveoglock: Ale wy #!$%@? jesteście XDDDDD
Fajny motyw na koszulkę, sam bym taką nosił gdyby Polska nie była tak #!$%@? mentalnie krajem. #!$%@? wam do tego kto jak się nosi. I darujcie sobie te argumenty z dupy, że to to samo jakby nosić koszulkę z trzecią rzeszą - to nie jest to samo i nigdy nie będzie - (cały elaborat można by napisać dlaczego to nie jest to samo)
Dla
  • Odpowiedz
@Siotson: Masz dużo racji, ale ich "gospodarność" polega w dużej mierze na podbijaniu innych krajów i zdobywania darmowej siły roboczej, która potem buduje im infrastrukturę. Mogłem napisać ogólniej, że debilami są ci, którzy uważają Niemców za wzór. Mea culpa.

@TS050: Nie jestem biedny. Jesteś kolejnym człowiekiem który nic o mnie nie wie, a pisze na mój temat.

nie porównuj ustroju nazistowskiego z Niemcami

@Puter: Sam jesteś "wiedza -10, propaganda +10" skoro piszesz takie farmazony. Niby kto stworzył ustrój nazistowski? Kosmici
  • Odpowiedz
bo to solidny i mądry naród, nie to co nasz


@Godziu73: Aha, czyli cała ta inba o koszulkę też jest nieuzasadniona, bo komunizm to solidny i mądry ustrój, nie to co nasz.
  • Odpowiedz