Wpis z mikrobloga

#ultranatum Ostatnie chwile Panowie by doposażyć się w tanie ULTRANATUM. Dzisiaj w nocy zostanie ogłoszona zmiana nagrody. Prawdopodobnie będzie to zabezpieczenie ( 1100 - 1500 ULTRANATUM - wiadomo już teraz że nie będzie to więcej niż 1500 ULTRA )

Warto wyposażyć się już teraz w tą ilość by postawić #masternode od razu po ogłoszeniu tej zmiany.

Jeżeli nie wiesz jak ustawić masternode na serwerze VPS - obniżam moją pomoc do kwotu 150zł płatne w ETH, BTC lub najlepiej w ULTRANATUM wg wskazań ceny z strony:

https://masternodes.online/currencies/ULTRA/?convert=PLN

Nie czekaj na kolejne wachania Bitcoina. Kup już teraz i stań się bogaty.

Codzienny profit z tego masternode ultranatum to 50zł - które bez problemu codziennie można wypłacać. Po zmianie na zabezpieczenie 1500 ULTRA nagroda znacznie wzrośnie. Warto więc zaopatrzyć się w bardzo tanie ULTRANATUM już teraz.

Posłuchaj mnie! A uczynię Ciebie bogatym! ()(ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)

Straciłeś na PRL i IOTA bo zrobiłeś błąd i kupiłeś na górce przez własną niewiedzę lub nieodpowiedzialność? :)
Nie martw się. Przeanalizuj ULTRANATUM jeśli uznasz że to dołek to kup TERAZ xD

Tutaj kupisz ULTRANATUM https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.ULTRA_BRIDGE.BTC

Osobiście korzystam z Ultranatum codziennie wyciągając od 150zł do 550zł ponieważ posiadam 3 masternode tej monety.

#kryptowaluty
  • 23
  • Odpowiedz
@LucaJune: tzn o jakie źródło Tobie chodzi? Ja jestem źródłem. Dzisiaj w nocy zostanie przekazana decyzja o zmianie zabezpieczenia ( będzie ono wynosiło od 1100 - 1500 ULTANATUM za jeden węzeł - obecnie jest to 1000 ULTANATUM )

Będzie okres przejściowy z nagrodą 1 ULTRANATUM kilka dni. Ma to na celu zapobiec otrzymywaniu zwiększonych nagród w chwili np kiedy w sieci będzie aktywne zaledwie kilka masternode. Czyli chodzi tutaj o
  • Odpowiedz
@LucaJune: czytaj ze zrozumieniem. Dzisiaj w nocy nie zwiększą. Lecz będzie ogłoszony komunikat o zwiększeniu zabezpieczenia. Będzie okres przejśćiowy czyli np ogłoszą że od dnia X1 nastąpi zmiana zabezpieczenia, następnie przez ILOŚĆ DNI równą X2 będzie okres przejściowy z nagrodą 1 ULTRANATUM, i po tym okresie stawki będą już prawidłowe.
Będzie też konieczność podmiany pliku w portfelu by dokonać zmiany i rekonfiguracja węzła.
  • Odpowiedz
@LucaJune: just a quick update
1. we were working on some preview of how we go with updates, but now we will make some tweaks so we will transit better.

Example since everyone needs to stop his node and start it again we will make a low block reward for couple of days or more

Low Block rewards like 1 ultra or lower before we go to the new
  • Odpowiedz
@Amelcio: stary, ale tam cały czas nigdzie nie ma informacji że to ogłoszenie będzie dzisiaj.

A tekst deva że "update tomorrow" to może świadczyć o wszystkim, niekoniecznie o ogłoszeniu nowych zasad.
  • Odpowiedz
@LucaJune: siedzę codziennie na tym discord i to dotyczy właśnie tego o czym Tobie mówiłem,. Ja pierTole weź sobie wejdz i cofnij wiadomości i przeczytaj kontekst rozmowy.Informacja będzie 8-9 czerwca czyli dzisiaj lub jutro. Proste. i było wielokrotnie mówione że to będzie info o pierwsyzm etapie czyli zmiana zabezpieczenia.
Następnie za kilka tygodni będzie kolejne ogłoszenie i wprowadzony tiers system
  • Odpowiedz
@LucaJune: nikt się nigdzie ze mnie nie śmieje. To że Ty się śmiejesz to Twoja sprawa. Poprostu jesteś wygodnicki. Jasno jest napisane że 8-9 będzie infomracja na temat nowego zabezpieczenia i zostanie uruchomione to w ciągu kilku dni.
  • Odpowiedz
@Amelcio:
O matko. Myślałem że masz jakieś info inne niż to z diskorda. Wystarczyło napisać, że Twoje źródło to discord jak zapytałem i byłby koniec w jednym poście. A tak to zbędna dyskusja i nerwy przy piątku.
Ja się z ciebie nie śmieję. Naprawdę wyluzuj. Miłego piątku.
  • Odpowiedz
@LucaJune: mało buy orderów, amelecio chce wyprzedać. Btw cena Ultra cały czas idzie w dół, w końcu roi osiągnie 100% i nie będzie się opłacać nawet vpsa utrzymywac
  • Odpowiedz
@shoties: pffffffffff :) jak bym chciał sprzedać to w każdej chwili mógłbym to zrobić. Ultra bez względu na cenę ma buy order na poziomie okolic 1 max 1,5 btc nie zależnie od ceny. Taka specyfika masternode w początkowej jej fazie.

Roi owszem spadnie do np 30% ale cena ULTANATUM węzła będzie wtedy wynosiło np 80000zł co i tak będzie przynosiło pokaźny zwrot z nagrody.
  • Odpowiedz