Wpis z mikrobloga

Najlepszy fandom w galaktyce ()
Nie podoba ci się postać - wyżyj się na aktorce.
Przypadek Jake'a Lloyda skończył się tragicznie, ale on był jeszcze dzieckiem, tutaj mamy do czynienia z dorosłą aktorką, więc pewnie to zniesie. Ale niesmak pozostał... Dodajmy do tego hejt na Riana Johnsona, "bojkotowanie" SW itd

Co to za durne czasy, że ludzie nie myślą, nie mają swojego zdania, tylko ślepo podążają za trendami na twitterach/redditach/wykopach (°°

Nobody Hates Star Wars More Than Star Wars Fans


#starwars
jablkabanany - Najlepszy fandom w galaktyce (-‸ლ)
Nie podoba ci się postać - wyżyj s...

źródło: comment_qAFfsjQCfsYyO287qbGpB1XgoAoZO00g.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu:

Lloydowi odwaliło przez hejt?


Odpowiem: to zależy.

Nie interesowałem się tym, kiedy wystąpiły u niego objawy i jestem pewien, że nie "odwaliło" mu przez hejt, ale być może znacznie lepiej by funkcjonował, gdyby coś takiego go nie spotkało. O to mi tylko chodzi.
  • Odpowiedz
@Trajforce: widziałem ten gównofilmik. Pewnie nie doczytał do końca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A od Drivera niech się odwalą, bo to bezsprzecznie najciekawsza i najlepiej zagrana postać w tej trylogii
  • Odpowiedz
@jablkabanany: nigdy nie zrozumiem co siedzi w głowach osób, które hejtują osoby, które odgrywają osoby, napisane przez inne osoby..
To po prostu chore, bo widać, że nie każdy potrafi odróżnić rzeczywistość od fikcji.
  • Odpowiedz
A od Drivera niech się odwalą, bo to bezsprzecznie najciekawsza i najlepiej zagrana postać w tej trylogii


@jablkabanany: @Trajforce: szkalujo odkąd zdjął maskę, a jedna z najlepiej zagranych postaci, dyć z jego twarzy idzie wyczytać wszystko. Czy jest aktor do którego się nie dowalili? xD I don't think so. Ja bardzo lubię tą ekipę aktorów, bo po pierwsze widać, że się lubią i nie pracują ze sobą na
  • Odpowiedz