Wpis z mikrobloga

@Croce: Dobrze, że Pan Wilk nie udzielał się, gdy nazywano części do komputerów.

Mysz? Ale jak to mysz! Mysz to jest zwierze, mały gryzoń. A wy tak chcecie to coś z plastiku nazwać? Toć to marksizm kulturowy w czystej postaci i zawłaszczanie pojęć przez postępowców.

A klawiatura? Klawiatura, moi drodzy to pochodzi od niemieckiego Klaviatur i dotyczy INSTRUMENTÓW, powtarzam INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH. A wy na tych waszych "klawiaturach" to chcecie pisać, czy
@lewoprawo: Jakby ktoś potrzebował tl;dr

JW - Homoseksualiści nie mogą się pobrać, to nie będzie małżeństwo.
Któryś z dyskutantów - Dlaczego?
JW - Bo marksizm kulturowy, no i związek chłopa i baby, tak było, jest i będzie, bo tak powiedziałem, to znaczy, że tak jest, nie słucham was. I w ogóle nie jestem przeciw związkom partnerskim, ale niech dzieci nie wychowują.
Któryś z dyskutantów - Dlaczego?
JW - Bo to złe,
@Slonx: ja tylko nie rozumiem, czemu konserwy się tak na te małżeństwa oburzają, skoro i bez małżeństw homoseksualnych Polacy orientacji homoseksualnej mogą adoptować dzieci i to robią.

Ba - nie trzeba w ogóle mieć partnera, można być singlem i adoptować dziecko (i wtedy jak rozumiem wg konserw będzie ono nieodwracalnie #!$%@?, bo nie ma wzorców męskich/damskich).

PS Tolkien (ten od Władcy Pierścieni) był adoptowany przez singla (a konkretnie to księdza) i
są już przeciwko wielu wolnościom osobistym


@bircov: Jak np. prawo do dokonania morderstwa? No bo nie wiem o co może więcej chodzić.

Małżeństwo (tak jak np. macierzyństwo) jest określeniem pewnego zjawiska, które ma określony stanem faktycznym charakter. Mężczyzna nie może urodzić dziecka, dwie osoby tej samej płci nie mogą zawrzeć małżeństwa - to wynika z natury tych zjawisk.