Wpis z mikrobloga

Ehhhh czasami sobie myślę że mam pecha przy tej fifie. Dzisiaj też myślałem, ale stwierdziłem że kiedyś się odmieni. Z pierwszego sbc o ulitmate tots dostałem Naldo, no pomyślałem że z Tots Benatia jakoś tam będzie bronił. Od wczoraj się łamałem czy kupić 2 jakoś tanich żeby zrobić - dzisiaj kupiłem koulibaly i falcao - wpadli razem za ok 100k. Robię sbc otwieram i tak, trafiam Koulibaliego. Nie robiłem wszystkich SBC o totsy, chyba 5 czy 6. I trafiłem tylko jednego NIE obrońcę ehhhhhhh #fut
  • 6
@rkore i mnie to samo, trafiłem Ramosa, Hummelsa, Sule, Koulibaly'ego, ale na szczęście do tego jeszcze Firmino, Allan, Sane( z MC) i Doucoure ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc też mam nadmiar Śo, prawdopodobnie Sule do przepalenia
@rkore: Nie martw się - ja z Ultimate trafiłem dwóch najtańszych Ter Stegena i Koulibaly`ego. A wcześniej praktycznie sami obrońcy i GK, chociaż szczęśliwie udało się dorwać Baileya, Firmino, Bendera i Alliego.
@rkore: Van Ginkel, Boateng, Sane, Otamendi, Werner, Hradecky, Higuain, Masiello, Lopes, Lopes, Salah. Tutaj to jest dopiero pech da sie grać tylko Sane, Wernerem i Salahem. Higuaina nie da się wpasować ;) boje sie tracić coinsy na to sbc już :D na szczescie zaraz się kończy.