Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady odnośnie #fryzura
Wybieram się do #fryzjer lub #barber ale kompletnie nie znam się na włosach- do tego stopnia, że nawet nie wiem, o co prosić.
Wcześniej się strzygłem "tak jak zawsze", ale teraz chciałbym czegoś więcej(w domyśle ulepszyć wizerunek, którego fryzura jest wciąż dość słabym punktem).

Może moglibyście coś doradzić, albo chociaż nakierować? Ogólnie chciałbym coś raczej klasycznego/eleganckiego, najchętniej praktycznego(nie mam czasu na żele/pomady, poza tym nie umiem) i bezobsługowego. Nie lubię jak mi grzywka wchodzi do oczu, połowa czoła max, z boku/tyłu obojętne. Przedziałek może być.

Włosy: ciemny brąz, grube, gęste, niełamliwe, brak zakoli/łysin.

Obrazek przykładowy, bo a'la Bond to chyba zbyt wcześnie(jeszcze nie wszedł 30. lvl) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_QrjZ6T9D47XueM9ExO9e1KRb4gfsCx9u.jpg
  • 7
@snowek1337: Nie znam się na tym, ale raz jeden zrobione miałem na coś takiego to po pierwsze strasznie długo układał, a po drugie wieczorem to dosłownie śnieg ze mnie leciał, stąd może to mnie też zniechęciło. Ale może było źle zrobione, nie znam się.

@niezwornowazony: To jest jakiś punkt zaczepienia, no bo chyba nie powinien rozłożyć rąk, gdy powiem "panie, nie wiem, co ja chce" ( ͡° ͜ʖ