Wpis z mikrobloga

@parachutes: Nie no, Remi ma ostro na pieńku z policją pewnie tylko.

A, był jeden numer gdzie w sumie nic groźnego nie robił - coś tam na polu golfowym przebrany za misia wyczyniał, a jakiś #!$%@? podleciał i mu kijem golfowym zajechał po nodze. To są dopiero #!$%@?...
@parachutes: Wiadomo, olimpijczyk ! ;D

A jak startował w reprezentacji bodajże koszykówki czy siatkówki... Jak śpiewał hymn to w pierwszej chwili nie skojarzyłem, że to on i sobie myślę "o ja pierdyka, ale patriota jakiś" :D
@parachutes: Jak czasem z browarem siądę to oglądam takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd. ;]

Ale autentycznie - jak go zobaczyłem to aż do Żapki mówiłem "patrz jak się koleś wczuł, teraz mało kto jest taki oddany ojczyźnie". Cholera, strollował mnie łobuz jeden. :]
@parachutes: Ja się spotkałem w ogóle z takim odbiorem, Remi'ego, że wariat jest i zakłóca porządek, ale tak sobie myślę, że tak naprawdę to facet zmienia ludzi, którym wytnie kawał. Np ci wszyscy co wpadli w windach na "Nietoperza", albo coś w tym rodzaju - na chwilę musiało ich to wybić z rytmu w jakim byli pogrążeni. To jest na dłuższą metę pozytywne, bo #!$%@? mać, ten świat nie po to