Wpis z mikrobloga

Dlaczego w tym momencie na naszej arenie #polityka musimy wybierać pomiędzy rakiem trzustki a wątroby? Uważnie przyglądałem się partiom które w tym momencie są na naszej arenie politycznej, i po prostu jasny ch#$# mnie strzela:
- PiS: Totalne wprowadzenie rozdawnictwa, zajebiście zaściankowe rządy, populizm i brak sensownych pomysłów na kraj
- PO: Brak jakichkolwiek liderów (schetyna? serio?), nie mają żadnych celów poza powrotem do koryta
- Nowoczesna: Ta nowa liderka nawet nie umie się wypowiedzieć dobrze we wiadomościach, po tym jak rysiu odszedł ta partia nie ma żadnego planu na polskę
- PSL: Hurr durr rolnikom dać więcej, i w sumie tyle xD
- Kolejna partia korwina a.k.a. 4.76: tu nawet nic nie muszę pisać

I powiedzcie mi, drodzy rodacy, na kogo tu głosować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pis #po #korwin #wybory #psl #nowoczesna #rakconcent
  • 12
@Haqim: ale platforma serio nie ma nic do zaoferowania, teraz ocknęli się z masą rzeczy za które krytykują pis a jak ludzie im mówili by zrobili to to i to to mieli to w dupie jak byli przyspawani do koryta
@Haqim: to zapoznaj się z działaniami pisu, pomijając ich debilizm, częściowo robią to o co proszona była platforma a czego nie chciała/nie umiała ogarnąć, schetyna to też pajac ze swoją uśmiechniętą polską, program wyborczy jak dla typowego hansa nie jak dla polskiego skrzywionego janusza, generalnie z tego co widzę po ich występach to schetyna pogrąża ich w cholerę a ogarnięci ludzie nie mają głosu jakiego im potrzeba
@lavinka: a, mówisz o tym celebrycie co raz trzyma z pisem raz z opozycją, potem znowu z pisem, potem się tłumaczy w idiotyczne sposoby, generalnie niby są ale tak jakby ich nie ma...

dla mnie to wtyka pisu tak jak nowoczesna jest wtyką platformy, sorry, ci ludzie są przewidywalni do bólu, to samo z razemówką i zjednoczoną lewicą, korwin też jest podstawiony, dla mnie prywatnie to tak wygląda, ktoś się nieźle
w sumie to podejrzewam nawet że wybory są fałszowane... serio...to naprawdę nie ma sensu by do wyborów szło ledwo co 50% w sytuacji gdy krajem rządzą tacy debile, podział głosów jest taki sam od lat, do tego nie ma nikogo sensownego do wyboru
w niemczech jest frekwencja na poziomie 70-80% w anglii to samo, to naprawdę jest dziwne że u nas jest aż tak źle, mówimy o 15mln głosów nieoddanych i 200-400tys nieważnych, łącznie 2-3mln głosów rozesranych
ja naprawdę nie wierzę w to że polacy są tacy głupi...to jest skrajnie niemożliwe po prostu, wystarczy że do wyborów pójdzie 5mln więcej, ba nawet i 3mln i już platforma i pis są w kropce bo być może wejdą lepsi od figuranta kukiza