Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh, myslalem ze mnie to nigdy nie spotka. Ponad 10 lat w zwiazku. Musze to napisac chociazby dlatego by wypok wyrazil swoje zdanie. Zeby rozjasnic przed akcja zero tajemnic typu kody pin / telefon / konta / spotkania i tak dalej.
Otoz mloda dama wrocila z delegacji niby fajnie ale mialem jakies takie dziwne odczucia ze sie inaczej zachowuje niby normalnie ale jak jestes z osoba dluzej w zwiazku to to poznajesz. Tez byly troche docinki typu ze znowu jedzie z firmy na delegacje i mam sie przyzwyczajac. Teraz tylko 2 dni, wczesniej inny kraj ponad 2tyg.
No nic wiedzialem o delegacji mowi sie trudno. Ale jakos mnie natknelo zobaczyc telefon ktory lezal na biurku. Chcialem odblokowac a tu szok kod zmieniony. Kodow nie zmieniamy od szmat czasu. Np jak kupilem lapka ustawila kod i do teraz mam ten sam. To samo z telefonem. Pytam czemu zmienila kod w telefonie? Jaki jest tego powod? No bo my nie zmieniamy w ogole a trzeba bla bla bla. No ok to podaj mi kod. Na poczatku nie chciala ale podala jakby nigdy nic. Hmm mowie ok. No i dzien zlecial az do doslownie tetaz zachcialo mi sie do toalety. Oczywiscie nie wiem jaka cholera mnie wziela ale kto w zwiazku sprawdza juz jest przegrany ale walic to wzialem telefon. KOD zmieniony...
No i teraz leze sobie na ziemii i pisze te mirkowyznanie... tragedia mirki. Prawie 30 lat na karku a tu taka akcja. Nie wiem czy nie popadam w jakas paranoje od czytania tych roznych bajtow ale jakies takie wewnetrzne przeczucie mowi mi ze moze byc najgorsze.
Sory za skladnie ale emocje i sklejam zdania niedbale. Mam nadzieje ze zasne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do tego czy zostałeś rogaczem to nie wiem, bo nie podałeś prawie w ogóle informacji. Jeśli masz kontakt ze znajomymi z jej pracy, możesz subtelnie wybadać czy są np. na facebooku wspomnienia o jakichś ostatnich delegacjach. To jest na prawdę łatwe do sprawdzenia.

Co do haseł - ka zmieniam kody i hasła co 1-3 miesiące do wszystkich urządzeń. W ogóle dziwią mnie historie z dawaniem swojego kodu dziewczynie/żonie/mężowi/whatever. Jak
@AnonimoweMirkoWyznania pamiętam jak kiedyś w delegacji mieszkaliśmy w hotelu, w pokoju obok była jakaś kobieta (jak się później okazało też była w delegacji). Przychodził do niej codziennie jej kolega z pracy, tak się rypsali, że cały hotel skakał.

Jeszcze się darła, że z mężem nic a z nim już...
@AnonimoweMirkoWyznania: Kontrola najwyższą formą zaufania. Ciekawostka na przyszłość jak już dorobisz się nowej żony - za pomocą Apple Configurator 2 instalujesz iOS na każdym iPhonie w trybie nadzorowanym - najlepiej to zrobić zaraz po zakupie nowego telefonu. Tryb nadzorowany daje Ci możliwość obchodzenia screen locków czy też zdalne zarządzanie telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @GaiusBaltar: ale co ja mam pytać innych nieznajomych (bo przeciez osoby z ktorymi wspolpracuje znam z widzenia) o to co porabiala kobieta? Nie mam wyobraźni jak to subtelnie sprawdzić. Jedyną przepustką do potwierdzenia moich domniemań jest sprawdzenie imessage na iPhonie. Po przyjeździe pokazywała mi jakieś zdjęcie z wiadomości ale w sumie nie zwracałem uwagi na określenie "kolega zrobił fotkę" bo nie wzbudziło aż takich podejrzeń. Dopiero potem zacząłem jakoś
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chodzi o pytanie explicite - zobacz fotki na facebookach (itp) jej współpracowników, duża część ludzi wrzuca zdjęcia z każdego wyjazdu dalej niż do biedronki na rogu. Przy następnej okazji rozmowy ze współpracownikami zapytaj jak idzie z nowym klientem i (od niechcenia) zapytaj czy wszystkich tak cisną jak Twoją dziewczynę z wyjazdami i obserwuj uważnie reakcje. Jeśli dziewczyna chwali Ci się zarobkami możesz zobaczyć, czy dostała wynagrodzenie w związku z