Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widziałem ostatnio na wykopie, że ktoś dodał znalezisko z kobietą, która zmieniła płeć i pod wpływem hormonów w ciągu 3 lat uzyskała zarost (w tym także zakola niestety).
Osobiście jestem osobą, która ma bardzo delikatny zarost, na mojej twarzy brak też mocnych męskich rysów. Ogólny stan owłosienia, jest dość skromny, jedynie nogi, miejsca intymne i pachy. Na klacie, rękach absolutny brak, czyli podejrzewam, że związane jest to z niskim poziomem testosteronu. I teraz pytanie czy coś z tym można zrobić?
Czy taka terapia hormonalna pozwoli uzyskać atrakcyjniejszy wygląd i być może zarost?

#zdrowie #medycyna #hormon

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania
Dobrze mówisz @FilipChG . Chłop się czegoś nałyka i będzie miał całe plecy w kłakach, całoroczny sweter XD
A tak poważnie, to nie poziom testosteronu ma wpływ na zarost na twarzy, tylko wrażliwość organizmu na testosteron. Możesz mieć go sporo, ale po prostu twój organizm jest mało wrażliwy na niego
@FilipChG: bo zarost to symbol męskości? Mając zarost jesteś mężczyzną, sam pamiętam jak mi wykiełkował i nosiłem go z dumą że w pewien sposób należę do tej grupy. Mam znajomego który ma słaby zarost i do dziś pamiętam sytuację jak ktoś mu powiedział "co z ciebie za facet jak się nie golisz"
OPie nawet się nie zastanawiaj, #!$%@? teścia
@FilipChG: nie o to mi chodziło bo wiem doskonale że drwal też #!$%@?ą może być. Bardziej mi chodziło o to że zarost odróżnia chłopców od mężczyzn, masz zarost to jesteś w pełni dojrzały