Wpis z mikrobloga

Projekt wywiadów z zagranicznymi gośćmi...

... chyba dobiegł końca zanim tak naprawdę się zaczął. Patrzę na kubły pomyj wylewających się w komentarzach na mnie i na byłego prezydenta Gruzji i tracę ochotę do dalszej działalności. Czuję, że to nie ma sensu. Chciałem zaprosić dwóch Syryjczyków - jednego proasadowskiego, drugiego antyasadowskiego, ale jak mam tracić kilka tysięcy złotych ze swojej kieszeni na bilety, a później czytać, że jestem agentem Kremla/SBU/CIA/Mosadu, że jestem Ukraińcem/Rosjaninem/Żydem i tak dalej... to ręce naprawdę opadają. Jest mi cholernie przykro. Naprawdę nie wytrzymuję już tego hejtu :(

#maciejczuk
źródło: comment_KgzUZcfHcGkGWm6nMq1WpQ7ItfoTiMDY.jpg
  • 15
@tomasz-maciejczuk: najpierw bierzesz udział w debilnych programach w Rosji gdzie grasz polskiego awanturnika, bijesz się na ringu z jakims Ruskiem, wczesniej jeździsz na Ukraine i robisz zdjęcia z Banderowcami, a w międzyczasie na Wykopie wrzucasz fotki z jakąś laską ze wschodu i chwalisz się, że ja pukałeś. Przy takim wizerunku niespójnym teraz masz jeszcze jakieś zdziwienie, że ludzie ci nie ufają na Wykopie xDD ja też ci nie ufam, bo sprawiasz
@tomasz-maciejczuk: i dobrze
panie POLAK z zawodu

ty serio nie dostrzegasz tego ,że ruskie specjalnie zapraszają ciebie do programów bo ty taki hura bura polak z szabelką gieroj (no chyba ,że ci płacą za bycie "kozakiem")

jakbyś miał deko merytoryki i potrafiłbys mówcę pokonac mową to bym cię szanował
a tak to elo i fajnie ze konczysz ta serie