Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: Weź pod uwagę, że Kuracyja był sam, a Rafon z obstawą. Nie wiadomo co by inni zrobili, gdyby odwinął się Rafonowi. Za moich czasów jak ktoś z kolesiami na jednego startował to był nazywany pipką. Ale nie wiem, może nie nadążam teraz za młodymi.
@kiszczak: Sram na Lordoze i dla mnie mogą mu dać bana na internet. Chodzi mi o to że jak jesteś kozakiem przez neta obrażając typa, podając wszędzie jego adres i jeszcze robić zdjęcia jego mieszkania, to bądź też kozakiem w świecie. Ty też jakbyś dostał lepe od kogoś to byś mu dziękował i sie kajał? XD
to bądź też kozakiem w świecie.


@Queebo: No i nie okazał się #!$%@?ą, bo się stawił na spotkanie. Gdyby uciekł, byłby nią.

Ty też jakbyś dostał lepe od kogoś to byś mu dziękował i sie kajał? XD


Zależy w jakiej sytuacji i za co. Tak, dostałem w życiu #!$%@? zasłużenie od silniejszego i co mogłem zrobić? Przynajmniej nie uciekałem jak pipka.
Tak, dostałem w życiu #!$%@? zasłużenie od silniejszego i co mogłem zrobić?


@kiszczak: Też poleciałeś na policje, jak chce tego większość wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Queebo: A czy Kuracyja poleciał? Jak widzisz większość wykopków mylnie rozumie pojęcie honoru. Dla nich honorowym jest za wszelką cenę udupić przeciwnika. Ja uważam, że bardziej honorowym i trudniejszym charakterologicznie jest uznanie wygranej oponenta.
@kiszczak: Z tą policją to pije do tego co się teraz dzieje na tagu. Większość chce by Kuracyja poszedł to zgłosić, ale spoko, piwniczniaki już tak majoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)