Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu odwiedziłem jedną z restauracji McDonalds. Zwykle tam nie jadam i uważam to za kiepskie miejsce na randkę ale pewna atrakcyjna pani miała ochotę się tam spotkać więc się nie opierałem. Jakie jednak było moje zdziwienie kiedy okazało się że po zaparkowaniu nie mogę wysiąść. Tzn mogłem do chwili aż podjechało drugie auto. Zarówno kierowca tamtego samochodu jak i ja staliśmy w wyznaczonych miejscach pomiędzy liniami oddzielającymi miejsca parkingowe. Niestety kretyn który je projektował zrobił je tak wąskie że nie dało się wysiąść. Pominę fakt że mam w aucie bardzo długie drzwi bo nawet w Toyocie Aygo bym ich nie mógł otworzyć. I to wszystko w restauracji gdzie przyjeżdża multum ludzi z dziećmi. 0 szacunku dla klientów i ich własności. Dlatego jeśli nie chcesz mieć obitego auta nie jedź do McDonalds. Może nawet napiszę z tego pełny wykop....? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mcdonalds #parkowanie #samochody
Pobierz kokosik - Jakiś czas temu odwiedziłem jedną z restauracji McDonalds. Zwykle tam nie j...
źródło: comment_GtK9qqmedYHjK85JgTLJzjmcx5cEPShd.jpg
  • 7
@foxbond: Mam prawo jazdy od 16 lat chłopie i wiem, że tak jest ale chyba nie aż tak wąsko poza tym to jest chore bo każda kolejna generacja aut jest większa. Zresztą nie raz się głowię gdzie zaparkować żeby jakiś przygłup mi nie obił.
@jedyny_wolny_login: Nie zaruchałem... powiedziałem uczciwie że ma 2 dzieci i jej mężem nie zostanę chodzi mi tylko o seks. W międzyczasie poznałem 2 inne dziewczyny (tutaj