Wpis z mikrobloga

Jestem dziwnie spokojny o to że jakby zamiast 50kg wykopka był koleś wyższy i lepiej zbudowany to Lordoza by nie zareagował, wiedząc że z kimś takim szybka lepa z zaskoczenia by nie wyszła. A Rafon musiał jeszcze z obstawą kilku kolesi pójść aby to nagrać xd. Jak ktoś myśli że rafon to taki kozak, ja jebię, przecież Kuracyja to takie 1/10 w skali zagrożenia xd. Teraz po tym jak adrenalina mu zeszła to pewnie się zorientował co #!$%@?ł i żałuje że filmik poszedł w świat. Są świadkowie, jest filmik, no #!$%@?, być dumnym z #!$%@? suchoklatesa mając obstawę xd.
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 8
@Martinoz: Jestem dziwnie spokojny o to, że jakby zamiast internetowego patusa byla osoba na zywo spotkana na ulicy to Kuracyja nie mowilby mu w twarz glupot, oczernial i stalkował. ( ͡° ͜ʖ ͡°) kij ma dwad konce
Teraz po tym jak adrenalina mu zeszła to pewnie się zorientował co #!$%@?ł i żałuje że filmik poszedł w świat. Są świadkowie, jest filmik, no #!$%@?, być dumnym z #!$%@? suchoklatesa mając obstawę xd.


@Martinoz: przecież typek dostał tylko plaskacza za to, że podał jego adres w internecie.
O jakim #!$%@? ty mówisz? xD
@Zapaczony: Jak były większe cwaniaki które były pod domem byka to Rafon coś w ogóle był obsrany aby wyjść. Jak tylko zobaczył foty tego Kuracyji to wyczuł że to łatwa okazja aby suchoklatesowi zrobić lekcję życia xd
Jak były większe cwaniaki które były pod domem byka to Rafon coś w ogóle był obsrany aby wyjść. Jak tylko zobaczył foty tego Kuracyji to wyczuł że to łatwa okazja aby suchoklatesowi zrobić lekcję życia xd


@Martinoz: to swoją drogą, co nie znaczy, że temu typkowi się nie należało za stalkowanie i podanie czyjegoś adresu w internecie xD Następne suchoklatesy teraz będą bardziej uważały na to co robią xD
ś wyższy i lepiej zbudowany to Lordoza by nie zareagował, wiedząc że z kimś takim szybka lepa z zaskoczenia by nie wyszła. A Rafon musiał jeszcze


@Martinoz: ale tak wlasnie wygladaja najwieksi hejterzy, gosc reprezentuje swoj gatunek bezblednie