Wpis z mikrobloga

No i koniec mojego tinderowania. Facebook zablokował mi fejkowe konto i chce ode mnie numeru telefonu. Przez to nie mogę się zalogować na tindera.

Nie wiem więc, czy odpisała mi ta dziewczyna, z którą mnie zmatchowało.

Dlaczego nie zarejestrowałem się na tinderze używając swojego prawdziwego facebooka? Otóż dlatego: https://www.swipehelper.com/2016/11/22/proper-tinder-account-reset-procedure/

#tinder #facebook #tfwnogf #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski:

New accounts get a noob boost (not to be confused with the new paid boost feature), lasting approximately two days, during which their profile is shown to a very wide audience and featured prominently in their decks. During this time, an account’s ELO score is first calculated. Once the boost has run its course, this score determines your visibility and audience. *This is why you get comparatively many matches in
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski:

ale czy ten trick nie zadziała na prawdziwym koncie? w sensie zakładasz przez real fb -> usuwasz->zakładasz znowu przez real fb


4. Log out of Facebook and create a new Facebook account, using a new throwaway E-Mail address. źródło

wszyscy na tagu #przegryw mówią o pajacowaniu, to jest kwintesencja pajacowania


Z moim wyglądem to jedyny sposób, by mój profil w ogóle pokazywał się loszkom. Poza tym i tak już pajacuję
  • Odpowiedz