Wpis z mikrobloga

@saginata: Nie muszę mieć żadnych dowodów w postaci statystyk. Wiem jakie uprawnienia mają policjanci w UK. Wiem, że to dotyczy każdego policjanta w UK. Wiem, że każdy zwykły policjant z ulicy nie ma żadnych uprawnień do realnej walki z zagrożeniem, więc będąc osobą rozumną potrafię sobie wyobrazić skalę problemu w UK i zrozumieć jak niebezpieczny jest to kraj. I tyle mi wystarcza by być pewnym, że w kraju, gdzie każdy
  • Odpowiedz
Wiem, że każdy zwykły policjant z ulicy nie ma żadnych uprawnień do realnej walki z zagrożeniem, więc będąc osobą rozumną potrafię sobie wyobrazić skalę problemu w UK i zrozumieć jak niebezpieczny jest to kraj.


@CaleZycieZielony: Wolę żyć w kraju gdzie nie muszę się bać każdego policjanta, którego spotkam, ale jak kto woli.
  • Odpowiedz
A ja w kraju, gdzie nie muszę się bać każdego muzułmanina czy innego obywatela.


@CaleZycieZielony: W jaki sposób to, że policja jest uzbrojona i brutalna daje ci jakiekolwiek poczucie bezpieczeństwa?
No i pisanie, że każdy muzułmanin to przestępstwa to oblężona twierdza motzno xD
  • Odpowiedz
@saginata: Nie mam statystyk, które pokażą skalę przestępczości, morderstw, nieuzasadnionych zabójstw przez Policjantów, bo takich statystyk nie ma w internecie. Mając jednak wiedzę, jak wygląda praca policji w USA i w UK, jestem w stanie sobie wyobrazić, gdzie statystycznie/liczbowo lepiej jest chroniony obywatel.
  • Odpowiedz
Mając jednak wiedzę, jak wygląda praca policji w USA i w UK, jestem w stanie sobie wyobrazić, gdzie statystycznie/liczbowo lepiej jest chroniony obywatel.


@CaleZycieZielony: Ten w UK jest zastraszony przez chmary muzułmanów, którzy chcą tylko zabijać, a za to w USA obywatel nie żyje. Imo prosta konkluzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CaleZycieZielony: Twoja bujna wyobraznia podsycana paranojami to nie jest zaden argument. Jak nie masz zadnych innych, to rzeczywiscie dyskusja z kimkolwiek spoza Twojego kolka wzajemnej masturbacji to jest marnowanie czasu.
  • Odpowiedz
Zawiodły wszystkie cechy interwencji policyjnej. Generalnie w takiej sytuacji ustawa o środkach przymusu i broni palnej przewiduje, że użycie broni jest jak najbardziej uzasadnione natomiast jak wiemy, brytyjska patrolówka nie posiada broni i tu rodzi się problem. Nieskoordynowane próby zatrzymania gościa mogły prowadzić jedynie do śmierci policjantów w tym przypadku. Uważam, że to jest nie do pomyślenia by tak wyglądała interwencja policji w jakimkolwiek państwie na świecie.
  • Odpowiedz