Wpis z mikrobloga

Wyjaśniam tag #hycleazora
Nie ulega wątpliwości, że Marlenka aka. Soldier Helmet była upośledzona umysłowo. Nie ulega wątpliwości, że #azor jest produktem idealnie patologicznej (w sensie społecznym) rodziny. Prezentacja #azor vel #rafatus vel #obszczatus vel #prezes vel #prezesaltanki wraz z Marleną była wykorzystaniem osoby niepełnosprawnej. Nawet najwięksi patole nie robią dwóch rzeczy - nie okradają swoich i nie wykorzystują dzieci oraz niepełnosprawnych. Dla co niektórych to tylko beka ale w przypadku Rafała osiągnęła ona już poziom zezwierzęcenia
#patostreamy #danielmagical #rafonix #gural
#hycleazora
Pobierz iocoffee - Wyjaśniam tag #hycleazora 
Nie ulega wątpliwości, że Marlenka aka. Soldie...
źródło: comment_BUNT5Mht90jQjVB5QaAVPRS0JwwCI1qI.jpg
  • 14
@SVETER: mi z psami jest nie po drodze, ja nawet #azor' owi źle aż tak nie życzę, lincz jak na #gural 'u ? Bez sensu. Rafalek musi zniknąć z internetu jak dla mnie. A czy będzie spał pod mostem czy ogarnie kuwetę, czy osoba odpowiedzialna za Marlenę (a nie wykluczam, że w świetle prawa ona jest dorosła i poczytalna) pomoże jej przepracować traumę SU nie wiem. Do wielu nie może
@iocoffee: gosciu, a skąd masz info że ona jest upośledzona? widziałeś jakieś kwity, znasz kogoś z jej otoczenia który jest wiarygodny i potwierdza że jest upośledzona? taką ma traume że jak rafatus pojechał po nią porsze kajeną na wieś, to chciała z nim wracać.
@koneserpolmosu: seś widze prosty chłop ze wsi, w mieście mamy wujka gooogla, wujka pejsbuka, ciotke nk, i duzo innych narzedzi do inwigilacji i oglądania innych osób. bez łamania prawa. bo wiesz, kto pyta nie blądzi. Jak chcesz rozwinięcia poproś.
@koneserpolmosu nie potrzebuje policja juz pytała marlenke powiedziała ze nie potrzebuje pomocy rafatusowi podpalili papierosa i poszli pózniej był mops tez powiedziała ze nic sie nie dzieje było wezwanie na policje w sprawie pobicia marleny oboje złozyli zeznania mowiąc ze youtube to ich źródło utrzymania i świadomie zamieszczają takie sceny im wiekszy dym tym wieksza widownia co za tym idzie wiecej donejtów u pani w mopsie tez byli ta kobieta była w