Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, jak jakiś nieszczęśliwy i niespełniony wykopek napiszę tutaj że #danielmagical #rafonix #rafatus bystrzaki i inne się odpalaja, i następnie pisze o raportowaniu to wy serio od razu idziecie i strzelacie z ucha? XD

Chcę wam się? XD

Ech

#patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yestemukryty nie pisz MY bo ja nie zgłaszam nawet jezeli to jest jakiś frajer zwyczajnie nie oglądam tego co mnie denerwuje lub nudzi za to ty biegasz za nimi tylko po to żeby zrobić z siebie durnia
  • Odpowiedz
@pjoooter konfident to stan umysłu ))¯_(ツ)_/¯ mendy już sie tacy urodzili pewnie już na porodówce donosili kto pierwszy narobił w pieluche tylko wtedy przez sekunde mogą poczuć sie kimś ważnym bo przez reszte życią są poniewierani przez otoczenie stąd ta frustracja ktora ma ujście tylko w necie ,pozostaje tylko współczuć
  • Odpowiedz
O #!$%@? jaka patologia w tym temacie. Całe te środowisko było w porządku dopóki k&^%y takie jak wy tego nie odkryły.
Idzie palić hehe maryche i kraść rowery tam gdzie wasze miejsce patusy

strzelanie z ucha

xD, Będę donosił na rapatusa aż dołączy do jego starego w zaświatach
  • Odpowiedz
@pjoooter: Nie, po co ? Po prostu nie oglądam a nóż coś konkretnego w końcu ktoś #!$%@? to sobie włączę po co ich banować muszą być jacyś na czarną godzinę, potem nic nam nie zostanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz