Wpis z mikrobloga

@ACLeague

Dobry wieczór.
Czemu taguję ACLeague? Bo należą wam się pewne wyjaśnienia.

Przepraszam bardzo całą ligę, że zniknąłem, przepraszam zawodników, widzów, twórców ligi oraz przyjaciół, których również zawiodłem. Potrzebowałem pewnego restartu swoich emocji. Zmiany pewnych rzeczy, stylu życia, pracy, tego co i jak robię. Nie będę się w 100% spowiadać bo to należy do mojej prywatności, jednakże patrząc na to z perspektywy czasu, który upłyną postąpiłem głupio, jednak wtedy nie potrafiłem tego ogarnąć w inny sposób jak się odciąć od wszystkiego. Jest mi źle z tym, że zachowałem się w sposób dziecinny odchodząc z dnia na dzień bez słowa chociażby skierowanego w stronę @TheSznikers , który to stał za mną cały czas czy chociażby @Sefni .

Nie oczekuję od was wybaczenia, czy zrozumienia tego dlaczego zrobiłem tak a nie inaczej. Po prostu ludzie związani z ligą, oraz jej przedstawiciele powinni chociaż usłyszeć ode mnie przeprosiny.

Nie wiem jak zakończyć ten wpis, zatem życzę wam zawodnicy powodzenia w nadchodzącym ostatnim wyścigu sezonu.
  • 5
@fullje Witamy wśród żywych ()
Co było to było ale najważniejsze to umieć przyznać się do błędu.
Przeprosiny przyjęte ( ͡ ͜ʖ ͡)
Widzimy się w kolejnym sezonie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli nie będzie to nikomu wadziło, chętnie wrócę do komentowania (: Tym razem mam normalną pracę 8-16 więc każdy termin byłby pasujący. Aktualnie jestem na etapie przywracania konta Twitch.
@fullje spoko, tak naprawdę nic się nie stało. Różnie w życiu bywa, są rzeczy ważniejsze od komentowania w lidze, moim zdaniem nie musisz za nic przepraszać. Jak będziesz chętny pokomentować w kolejnym sezonie to zapraszamy. Na pewno jesteś mile widziany, szczególnie dla tych co jeżdżą w semi. ;-)