Wpis z mikrobloga

Mirki dawno mnie nie było, ze względu na to, że poświęciłem się pisaniu eBook'a, a sesje, które realizowałem w tym czasie były związane z modą i czekają na swoje magazynowe publikacje. Dziś właśnie wyszła jedna z publikacji, taki mini sukces czyli druk w magazynie Scorpio Jin Magazine :-) Fotkę ze strony głównej załączam tutaj, a coś tam innego wrzucę w komentarzu :) Pozwolę sobie na wołanie plusujących z poprzedniego edytorialu bo przy okazji nowej publikacji i jutrzejszego eBooka chciałbym wylosować 1 x egzemplarz mojego eBooka, który rozlosuję pośród osób plusujących ten wpis i dodatkowo tych, którzy polubią moją stronę na fb: LINK i zainteresują się najnowszym wydarzeniem na niej zamieszczonym czyli "Wydanie pierwszego eBook'a". eBook będzie nosił tytuł "Jak szybko nauczyć się fotografii i zarabiać na niej pieniądze" i premiera odbędzie się 15.06, a od jutra ruszam z przedsprzedażą :) I teoretycznie jutro dopiero planowałem wrzucać opis i oficjalny link do stronki, ale tutaj pomyślałem, że zamieszczę link do przedsprzedaży już dzisiaj i ze specjalnym kodem "MirkoKuponik" - 4 dyszki dla wszystkich z wykopu :) Od jutra planuję promocję - 3 dyszki w przedsprzedaży czyli ebook będzie do nabycia za 69. I dodatkowo tylko dla Mirków z pośród osób, które zakupią eBook wylosuje swoją najlepszą książkę do fotografii i wyślę ją na mój koszt. Książkę kupiłem przez przypadek, a okzała się największym sztosem i jest mega zajebista. Nazywa się "Język fotografii" i objaśnia wszystko, uczy patrzeć. Książka już chyba nie jest dostępna jako nowa więc dla mnie to rarytas i ona zmieniła moje podejście do fotografii ! Mam nadzieję, że w niczym się nie pogubiłem :D Link do ebook'a i jego opisu tutaj: eBook #fotografia #dabrovskycom
Pobierz ukrytysmok - Mirki dawno mnie nie było, ze względu na to, że poświęciłem się pisaniu ...
źródło: comment_B4vDO2Bm2fn3Ys4nfEHgFDvqCU9k4Kyx.jpg
  • 64
@ciemny_kolor: ee coś wordpress się #!$%@?ł :D ustawiłem promo na 59 na dzisiaj bez kodu więc można brać :) a co do ceny.. myślałem właśnie, że mogą ludzie pomyśleć, że drogo, ale porównałem się do konkurencji, której kiedyś ebooki kupowałem, które zawierały mniej wiedzy i były droższe, a drugą kwestią jest to, że opisuje rzetelnie drogę, którą przeszedłem i co zrobiłem krok po kroku, żeby móc zarabiać, w krótkim czasie. Sorrki
@Hansek: zdaje sobie z tego sprawę, ale one traktują o tym jak robić zdjęcia, jak robić ładne zdjęcia, żadna nie mówi jak nauczyc się szybko robić zdjęcia, jak na nich zarabiać, jak to zrobić w polskich warunkach i dodatkowo dokładam 35 przepisów na zdjęcia. Na początku książki napisałem, nie będę w niej #!$%@?ł i sztucznie tworzył treści na siłę :) wrzuciłem tam 100% konkrety napisane w przystępny łatwo przyswajalny sposób i
@anenya: o kurde a przelewy24 nie śmigają za granica ? Aa No tak nie te banki :) moze zwykły przelew by zagrał? Wybacz nie udało mi się skonfigurować paypala, a chciałem, ale to moja pierwsza taka stronka, ze ledwo udało mi się skonfigurować przelewy na Polskę :) zapraszam póki co na zwykły przelew, pozdrawiam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anenya: Wow szok ! Wybacz Mirabelko :) odezwij się do mnie na Priv lub przez stronkę albo fb, za punkt honoru biorę sobie ogarnięcie PayPala, ale dopiero po powrocie z działki :) przypomnę się i wyślę konkret z zniżkę taka jak dzisiaj