Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarezz: od dluzszego czasu korzystam z passporta. Apki ro nie problem, cobalt chyba nadal dziala i mozna sklep play zainstalowac. Jezeli chcesz mam swojego na sprzedaz :) kupywalem go do pracy ale moja firma wycofała sie ze wsparcia bbos
@jarezz jak dla mnie BlackBerry 10 OS był jednym z najlepszych systemów pod względem wygody użytkowania. Jeśli potrzebujesz telefon do dzwonienia, obsługi poczty, sms'ow i okazjonalnego przeglądania internetu, to bierz śmiało. Jak jednak zależy Ci na aplikacjach, to daj sobie spokój. Blackberry powoli wycofuje swoj sklep. Niby można instalować apki z androida, ale tak naprawdę niewiele z nich działa poprawnie.
@jarezz, @krzeselko niestety obecnie wchodzenie w BBOS10 nie jest dobre. Ich przeglądarka nie domaga na co raz to wiekszej ilości stron, nawet wykop.pl w swojej okrojonej wersji zaczął szwankowac a jak to nasza administracja, nic z tym nie robią. Sam brak aplikacji to nie jest duży problem gdyż system ma sporo wbudowane, jednak i tutaj znajdą się wpadki jak brak możliwości udostępniania internetu podczas korzystania z roamingu, czy wbudowany klient poczty
@jarezz: chyba jednak najlepszym wyborem będzie keyone, bo ma fizyczną klawiaturę bez slidera (klasyczny bar), tylko tyle, że z protezą systemową jaką jest Android, ale da się to przeboleć ilością aplikacji w sklepie (przede wszystkim mapy google, które są po prostu dobre i dają radę), do tego kilka innych aplikacji, które nie działają na BB10.