Wpis z mikrobloga

@marjanoos: jakbyś widział ile administratorzy tych grup zarabiają na reflinkach to byś się nie dziwił, że blokują takie komentarze.
Sam znam jednego co ma jedną z większych grup i czasem robi kwoty pięciocyfrowe w miesiącu (ofc w dolarach).
@Fajnisek4522: doskonale wiem, że nie robią tego charytatywnie, ale to czasami frustruje.
@dzieju41: koleś wrzucił "recenzję" drona, oczywiście ocena 10/10. Ktoś napisał, że fajna recenzja. Skomentowałem, że całkiem słaba ta recenzja, bo jak można obiektywnie ocenić produkt po (prawdopodobnie) kilkudziesięciu minutach użytkowania. Dodałem jeszcze, że warto wspomnieć o tym, że w Polsce można go kupić TANIEJ. Bez czekania na przesyłkę ponad miesiąc.

Kurtyna.
@r4do5: no spoko, ale na spotkaniu biznesowym wstydziłbym się pokazać z zegarkiem z Aliexpress za 30 dolarów.

@Fajnisek4522: najlepsi to są ludzie, którzy szukają rzeczy wartych 2 zł, które w Polsce można kupić za 3 zł. Weź takiemu przetłumacz, że nie wszystko warto na Aliexpress kupować.
@marjanoos: Ale casio to już renomowana firma z dobrymi produktami, tylko tania ;D.

Większość ludzi i tak nie rozpozna jaki masz zegarek, oprócz tych co się do tego pałują. A najlepsi są ci, którzy po pijaku muszą ci opowiedzieć o swoim zegarku, bo są smutni, że nikt nie rozpoznał i nikt ich nie zapytał.