Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TLDR: Moja różowa brzydko pachnie w tamtym miejscu.

Pomimo, że znamy się mnóstwo czasu i żadne tematy do rozmowy nie są nam straszne, to o tym nie powiem jej wprost. Do ginekologa chodzi w miarę regularnie, więc chyba jest zdrowa i żadnego syfa nie nosi. Podczas seksu jedynie mi trochę przeszkadza, ale głównie podczas minetki, którą i tak rzadko jej robię, bo ona tego nie lubi.
Jednak jeśli już dojdzie do bliższego spotkania z jej pierogiem to trochę mnie odtrąca.
Wrażliwi dupa cicho i scrollujcie dalej.


Na zapach może mieć wpływ to, że nie goli się tam na zero tylko zostawia trochę buszu? Może powinienem jej powiedzieć, że coś tam na dole jednak nie gra jak powinno? Przecież sama siebie tam nie powącha, a przecież powodem mogą być jakieś choroby, prawda?
Dodatkowo zapach jest dosyć "trwały" bo nawet 15 minut po tym, jak różowa wzięła kąpiel, a następnie zaczęliśmy baraszkować, już czułem ten "zapaszek".

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic się nie zmieni, jeśli jej o tym nie powiesz. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak miałbyś jej to powiedzieć, współczuję, dla Was obojga będzie to trudna rozmowa.
Dzisiaj jak się spotkacie, po prostu jej powiedz, że nieładnie pachnie jej krocze i obawiasz się czy nie jest to wywołane jakąś jednostką chorobową np. Przedstaw to w taki sposób, że martwisz się o jej zdrowie, a nie swój odruch wymiotny podczas
@AnonimoweMirkoWyznania Myślę, że rozmowa jest tutaj priorytetem. Może być ona naprawdę trudna dla was obojga, tak jak wspomniała
@nieniebieskipasek, ale myślę, że mimo wszystko jak i jej tak i Tobie wyjdzie to na 'zdrowie'. Może musi używać specjalnego płynu do higieny intymnej. Najlepiej niech faktycznie pogada o tym z ginekologiem, ale może z innym niż dotychczas. To bardzo dziwne, że zaczyna śmierdzieć po tak krótkim czasie od kąpieli.