Wpis z mikrobloga

Po przegraniu 150 ze smutkiem stwierdzam że gra mi się kompletnie znudziła. Niestety ale schematyczność zabiła tę grę dla mnie. Cały czas wygląda to tak samo spawn-->ustawiamy spawna---> #!$%@? o punkt i tak do usranej śmierci. Już nawet w takiego Coda czy Bfa mam więcej godzin i dalej się świetnie bawię (o Armie to nie mówie). No nic pozostaje poczekać na te wszystkie gry typu Post Scriptum, Enlisted albo Hell let loose
#squadgame
  • 16
@Drmscape: No czołgi czy naloty samolotowe to już duży game changer. A co do grania to czasem gram sam a czasem z ekipą i jakoś wielkiej różnicy współpracy nie ma bo i tak wszystkim SL dowodzi
@United: myslalem czy jakby jakieś nowe scenariusze gry wprowadzić, dostan się przez punkt a, dostarcz element x do lokalizacji y, kurła nie wiem, coś jak w armie na botach tylko z ludźmi
@United: Jest duża różnica między zgraną ekipą a randomami. Jakość SLa dużo wpływa na rozgrywkę. Czołgi niedługo będą też w Squadzie, naloty są również planowane. Zapraszam na ts'a: ts3.hsrsquad.com. Może zmienisz zdanie.
@United: @goodidea: Ponad 900 godzin, rzuciłem tą grę kilka miesięcy temu i ani razu do niej nie wróciłem. Produkcja jest skazana na porażkę, wolne tempo rozwoju i mała ilość graczy skreśla tą produkcję.

Aha i nie słuchajcie chłopaków z hsrsquad, sam do nich należałem, okręt bez kapitana dryfujący po bezkresnym oceanie i masa słabych graczy.
@goodidea: @United: Ja bym z kolei nie słuchał kolegi wyżej. Zatarg z kilkoma osobami w klanie ze względu na jego charakter spowodował jego odejście. Od tamtej pory hejtuje zarówno grę, jak i klan, w którym obecnie jest kilkadziesiąt osób i każda ma diametralnie różny pogląd na grę i klan.

Co do tempa aktualizacji, to rzeczywiście był moment, w którym, wszystko wydawało się wolne. Natomiast w ciągu ostatnich 3 miesięcy gra
@Ghuthek: Cześć Ghutek :) Przysłał mnie wydział do zwalczania ludzi podważających zajebistość HSRu :). Fajnie że piszesz o nas takie rzeczy, na 100% społeczność wypoku, posłucha Twojego zdania. Masz 100% rację, ok 50 aktywnych graczy z klanu
to psychole, reszta to ludzie bez skila :). Zgodzę się również z każdym następnym zdaniem jakie jeszcze o nas napiszesz. :) Bardzo Cię pozdrawiam