Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Dobry, zły i brzydki" z 1966 roku. 38,93% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,52. To więcej niż na filmwebie (8,2) i mniej niż na IMDB (8,9).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Chłopaki nie płaczą" z 1999 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "Taksówkarz" z 1976 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Dobry, zły i brzydki" z 196...

źródło: comment_JNijKnD4PQ43QpVqgD9Wm5D8G4R2sgix.jpg

Pobierz

w skali od 1 do 10 na ile oceniasz ten film?

  • 1 1.9% (120)
  • 2 0.6% (38)
  • 3 0.5% (33)
  • 4 0.7% (46)
  • 5 1.3% (82)
  • 6 3.3% (211)
  • 7 9.9% (636)
  • 8 19.4% (1241)
  • 9 22.4% (1434)
  • 10 39.9% (2555)

Oddanych głosów: 6396

  • 97
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: A możesz, nie wiem, na stałe wpisać mnie do listy wołanych? Te oceny to jest moim zdaniem zajebista inicjatywa i chciałbym być stałym członkiem :) A no i jakby było więcej filmów z gatunku sci-fi/fantasy to byłbym wdzięczny
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Patrząc co się stało z polską kinematografią w późniejszych czasach (Kac Wawa, Ciacho etc.) to filmy takie jak Chłopaki nie Płaczą, Kiler, Vinci zyskują u mnie dodatkowy punkt na wstępie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Np. stare filmy Polańskiego (Wstręt, Lokator). Od czasu do czasu jakiś niszowy film jak Human Traffic, Lobster, Zakochany bez pamięci, Kontrolerzy, Las Vegas Parano. Klasyczne tytuły jak Lawrence z Arabii albo 12 gniewnych ludzi.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: jesli idealne polskie komedie czyli Killer i Jak rozpętałem (no i jeszcze sami swoi) to 10 to ten film na więcej niż 5 może 6 nie zasluguje. Dla mnie komedia która się ogląda i zapomina, nienajgorsza ale fenomenu nie rozumiem.
  • Odpowiedz