Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio wynajmuję pokój w nowym mieszkaniu i nie wytrzymuję z lokatorkami. Mieszkamy tutaj łącznie w 3. One dwie razem studiują i się kumplują. Problem w tym, że uważają za normalne, że z łazienki wychodzą nago, albo potrafią przyjść do domu i rozebrać się do samych majtek mówiąc, że tak im wygodniej. Dla mnie nie jest to normalne i głupio mi zapraszać gości. Raz zaprosiłam mojego chłopaka i uprzedziłam je, że przyjdzie, bo myślałam, że się ubiorą, a one wyszły do niego prawie na golasa z gołymi cyckami się witać i pytają się, czy z nimi wypijemy piwo w kuchni. Próbowałam z nimi porozmawiać na ten temat i wyjaśnić, że mi przeszkadza, ale każda rozmowa kończy się wyśmiewaniem mnie, że to ja jestem zboczona skoro razi mnie ludzkie ciało w neutralnych sytuacjach. Rzucają tekstami, że pewnie do sauny zakładami kombinezon i inne głupie teksty. Obydwie artystki z asp to chyba tłumaczy ich zachowanie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 112