Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak mamusia się wczoraj skarżyła na mnie, a przed chwilą wróciłyśmy z soru z babcią. Nie ma co, super prezent dla 83-latki.
Ze wspomnianym wczoraj bratem postanowili do 13 owalić 0.7 wódy na dwoje. Matka oczywiście ledwo łażąca musiała najpierw podrzeć mordę z wujkiem JAK TO ONI ZNAJOM ŻYCIE, NIKT NIE PRZEŻYŁ TEGO CO MY, KURŁA KWIIIIIIIK. JAK JA MAM POGADAĆ Z WNUSIOM JAK JEJ TYLKO ANGIELSKIEGO W TEJ ANGLI UCZOM! TO SO MOJE POLSKIE DZIECIAKI, MAJO UMIĆ POLSKI!
A następnie postanowili w niewiadomym celu wyjść i pokazać się w świetnym stanie wszyściutkim sąsiadom (a cokolwiek ja zrobię to jest CO LUDZIE POWIEDZOM).
Babci na szczęście nic nie jest, ale nerwobóle były tak silne, że sam lekarz na pierwszy rzut oka myślał, że to zawał.


#dzienmatki
  • 16
@Twinkle: To jest dla mnie niezrozumiałe, o ile nie trollujesz. Ja, zaraz po maturze, posiadając tylko prawo jazdy kat. B z "umiejętności dodatkowych" (skończone liceum) miesięcznie potrafiłem wyciągnąć 2900zł NA RĘKĘ. Oczywiście, jechałem na firmę o 5:40 rano, wracałem około 21, ale myślę, że akurat ty w domu siedzieć nie chcesz. A jeśli stawką jest życie w spokoju, to bez ruszenia dupy sobie nie poradzisz i zostanie ci tylko żalenie się
@Twinkle to chyba jasne, że pieniężne. już lepiej jakbyś napisała, że nie moja sprawa, niż pisała, że długi pieniężne xD samozatrudnienie? działalność prowadzisz, czy co? po prostu nie wiem, czy serio od razu nie lepiej wyjechać Tobie gdzie indziej, skoro i tak płacisz za mieszkanie. ale może korzystasz z dóbr dostępnych w domu i po prostu Ci wygodnie, bo i tak taniej? a jak i tak taniej, to chyba nie aż tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: Nie lubię być dla Ciebie niemiła.
Tak, działalność.
Chcę wyjechać, ale mam też konflikt wewnętrzny bo ona zakatuje psychicznie swoją mamę, a moją babcię.
Czekam też aż będę mogła przerejestrować samochód na siebie, bo go też spłaciłam ojcu.
@Twinkle nie ma opcji, żeby babcia zamieszkała oddzielnie? z twoich historii widać, że babcia to jedyna normalna osoba i nie wiem co jeszcze z nimi robi, no chyba, że miłość rodzicielska babci silniejsza, niż rozsądek. przykre i bez wyjścia