Wpis z mikrobloga

Koleś dawał wam frajdę, dymy, zbyty, oglądaliście z wypiekami, czekaliście na kolejne, teraz z nudów chcecie go zniszczyć myśląc że jesteście internetową armią. Zastanówcie się nad sobą bo kiepsko to wygląda. Co chcecie tym udowodnić? Rafatus i tak ma już ciężko a wy mu sporo utrudnialiście. Potem płaczecie że nie ma dymów, że nie macie co oglądać, jak to nazwać, hipokryzją? Głupotą? Sory, ale nie pojmuje tego. Zniszczenie Gurala było dobre ale to był inny przykład, Rafatus nie gnębił małych dzieci, tylko z siebie co najwyżej robił pajaca.
#rafatus #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
@ManifestofromJanuszesto: heh wiesz czemu go bronie? bo trochę się utożsamiam z nim. też chlałem ćpałem, pajacowałem robiłem durne rzeczy, ale nie przed kamerą i nie na internecie więc nie byłem ogólnie znany. też byłem w psychiatryku i doskonale zdaje sobie sprawe co on ma teraz w głowie i jak się czuje. Nie rozgrzeszam go, ale rozumiem i życzę mu naprawy życia, ale siedzący w piwnicy stalkerzy, hejterzy i inni idioci tego
  • Odpowiedz
@WielkiTom: dobrze że Ty cpunie nie siedziałeś w piwnicy tylko poznawałeś życie za pomocą narkotyków i alkoholu razem z kolegami z psychiatryka xD jprdl normalnie wzór do naśladowania :D
  • Odpowiedz
@wee2: a gdzie ja powiedziałem że jestem wzorem do naśladowania? przyznaje się że byłem zachlanym zaćpanym łachudrą i śmieciem - tak , byłem śmieciem. Ale to nie oznacza że piwniczanin stalkujący takiego Rafatusa jest w moim świetle przykładnym obywatelem - jest również śmieciem, tylko innej kategorii.. A Rafatus to kolega mojego kuzyna stryjecznego od strony matki mojej ciotki od strony ojca.
  • Odpowiedz
@WielkiTom: Rafał, dobrze ci radzę, uspokój się z tym tworzeniem kont bo lekarz prowadzący uzna to za psychozę. To otwiera drogę do haloperidolu i elektryki. No chyba, że własnie o to tobie chodzi? Tylko pamiętaj, z elektrowstrząsów chcemy mieć streama.
  • Odpowiedz
@WielkiTom: Jakie Wy? Masz ból to piszesz Wy. Jesteś jakiś nienormalny twierdzac,że ci co go niszczyli oczekuja dymów? Odpowidzialnośc zbiorowa tu nie obowiązuje chyba . Daj screan z hipokryzji gdzie ktoś hejtuje Rafała a, potem tęskni za nim. Jak znajdziesz będziesz mistrz.
  • Odpowiedz