Wpis z mikrobloga

Czy montował ktoś deszczownicę nad wanną? Jaki stosowaliście wtedy zestaw? Dobrze byłoby mieć kran + wąż ze słuchawką + deszczownica. Tylko czy są rozwiązania, by mieć do tego jedną baterię? Czy trzeba lecieć na dwie: deszczownica ze słuchawką na jednej baterii, kran na drugiej, lub deszczownica na jednej a słuchawka z kranem na drugiej? Jak to rozwiązaliście? Takie rzeczy chyba lepiej montować podtynkowo? Polecacie jakieś firmy, konkretne modele, jeśli chodzi o armaturę?

  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radekrad: ja się zastanawiam nad czymś takim w nowym mieszkaniu. Na allegro idzie znaleźć takie zestawy co wszystko masz pod jedną baterią, ale sam po przemyśleniach stwierdziłem, że będę mieć oddzielne. Po pierwsze te zestawy 3w1 są rzadkością i nie znalazłem takiego rozwiązania u jakiegoś lepszego producenta, tylko no name na allegro. Po drugie wybór odpowiedniego urządzenia to męczarnia, bo są tylko pokrętła. Po trzecie ja u siebie deszczownicę będę
  • Odpowiedz
Po trzecie ja u siebie deszczownicę będę mocować z boku, a kran na środku,dzięki temu nie muszą być w tym samym miejscu


@MonitoringMediow: też właśnie o czymś takim myślałem. (To znaczy kran na środku długiej ściany, deszczownicę na środku krótkiej). Tylko to rodzi pytanie: do której baterii lepiej zamontować wąż ze słuchawką? Bo tak naprawdę wąż ze słuchawką się przydaje w obu przypadkach. Lepiej do kranu na środku, bo wszędzie
  • Odpowiedz
@radekrad: Ja mam zestaw podtynkowy Grohe z deszczownicą i słuchawką i mogę szczerze polecić. Podłączyć to możesz sobie jak chcesz i będzie działać.
  • Odpowiedz
@radekrad Ja kupilem baterie wannowa Hansgrohe z wyjsciem na waz prysznicowy. Do tego zestaw prysznicowy deszczownica + sluchawka z przelacznikiem, bodzajze z Armatury Krakowskiej i sprawdza sie super :)
  • Odpowiedz
@Keepor: Zdjęcia nie mam jak zrobić ale sprawuje się elegancko, zero problemów. W sumie gdy się o to dba to nie widzę elementu który mógłby się zepsuć, to działa jak normalna bateria tylko jest złożone z dwóch osobnych elementów :)
  • Odpowiedz